fnatic awansowało do play-offów IEM Rio Major po pokonaniu BIG PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

fnatic awansowało do play-offów IEM Rio Major po pokonaniu BIG

fnatic ogłosili zwycięstwo nad BIG w grupie 2:1 na IEM Rio Major Legends Stage, pokonując niemiecką drużynę w serii na dwóch mapach i zdobywając miejsce na Jeunesse Arena, co było ich pierwszym występem w fazie play-off w Major od ELEAGUE Boston 2018.

Międzynarodowa kompozycja nadal demonstrowała swoje umiejętności w Overpass na początku serii, co było karalne BIG za pozostawienie mapy w niepewności, mimo że drużyna niemiecka w końcówce była bardzo blisko wyniku. Pęd przeniósł się na drugą mapę z serii, Mirage i fnatic szybko zapewnili sobie zwycięstwo i skutecznie przekształcili swój powrót do rangi Major w miejsce w fazie drabinkowej.

BIG mają ostatnią szansę na zapewnienie sobie miejsca w fazie play-off w grupie 2-2, mecz typu „zrób lub zgiń” i ostatnie życie zespołu po tym, jak zmarnowali już dwie szanse na zakwalifikowanie się, przegrywając jako pierwszy FURIA i teraz fnatic.

nicoodoz stwierdził stały wpływ w serii, wystawiając ocenę 1.29

Potrójne zabójstwo i sprzęgło 1 na 1 Elias „⁠S1n⁠” Kamień dozwolony BIG wysiąść prawą nogą na wiadukcie i późniejszą konwersję fnaticEco dodał do tego wyniku i prowadził 2:0. Po pierwszej serii strzałów niemiecka drużyna nie uciekła na prowadzenie fnatici choć odpowiedź nadeszła w następnej rundzie od BIG, dynamika ostatecznie przechyliła się na korzyść William „⁠Mezii⁠” wesołyludzie, którzy wyszli na prowadzenie 6-3 po kilku zabójstwach wielokrotnych Nico „⁠Nicoodoz⁠” tamjidi. s1n i Johannes „⁠TabseN⁠” Wodarz pomogli drużynie utrzymać wynik w końcowych momentach połowy, przyczyniając się do zwycięstw w dwóch rundach, ale ciągłe szturchanie i kluczowe wpisy ze strony fnatic pozwoliło im na prowadzenie 9-6 w obliczu bocznej zamiany.

Zabójstwo quadem z Dion „⁠FASHR⁠” Derksena nie wystarczyło dać fnatic zwycięstwo rundy w drugiej rundzie pistoletowej i BIG zaczął nabierać tempa po kilku zwycięstwach w końcówkach rundy i wyrównał wynik na 10-10. Mezii i firma zaczęli nabierać tempa, gdy ich gospodarka ustabilizowała się i pojawiła się broń, agresja w złączu i łazienkach połączona z gwiezdnym multifraggingiem z FASHR aby zdobyć dla nich punkt dopasowania. Wydawało się BIG mógłby wymusić nadgodziny i odmówić fnatic regulaminowe zwycięstwo, gdy różnica zaczęła się zmniejszać, Florian „⁠SyrsoN⁠” Ryś w szczególności odzyskanie pary rund, ale fnatic skrócił krótki powrót do gry, tuż przed dodatkowymi rundami, wygrywając 16-14.

fnaticszwedzki weteran znacznie przyspieszył, aby utrzymać drużynę na prowadzeniu przez większą część Mirage, cztery początkowe rundy od BIG oferując małą pociechę jako Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson runda po rundzie zniweczył próby niemieckiej drużyny atakowania miejsc bombowych. Mimo wszystko pierwsza połowa była stosunkowo nierówna BIGwczesny start, fnatic konsekwentnie się wyłącza BIGmetodyczne próby przejęcia kontroli nad mapą w drodze do prowadzenia 10-5 do przerwy.

BIG wydawało się, że zespół CT rozpocznie odwrót w drugiej połowie, wygrywając pierwsze wymiany w rundzie pistoletowej, ale nicodoz W ostatniej sekundzie utrzymał kontrolę nad swoją drużyną, walcząc 1 na 2. Stamtąd, BIG nie miał prawie żadnej szansy na powrót na mapę, prawie odnosząc dwa zwycięstwa w rundach ekologicznych, ale zawahał się na ostatnim płotku, gdy fnatic wszystko zamknięte, 16-7.