forZe, ECSTATIC o krok od eliminacji na Malcie; 1WIN, B8 dołącz do puli 1-1 PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

forZe, ECSTATIC o krok od eliminacji na Malcie; 1WIN, B8 dołącz do puli 1-1

1WIN i B8 znajdują się obecnie w grupie 1-1 po poślizgu w pierwszym dniu IEM Road to Rio Europe RMR A i notują zwycięstwa nad forZe i EKSTATYCZNY w drugiej rundzie grupy szwajcarskiej. Mecz pomiędzy obiema rosyjskimi drużynami był zacięty i trwał 30 rund deko zrobił różnicę dla swojej drużyny, zabijając 30 wrogów. Nad strumieniem B EKSTATYCZNY odrobił 13 rund B8 po stronie CT Nuke, tylko po to, aby rzucić piłkę w dogrywce i dołączyć forZe w puli turnieju 0-2.

deko uzyskał ocenę 1.61 w zwycięstwie swojej drużyny 16-14

1WIN świetnie rozpoczęli mecz na Nuke, zdobywając 5:0 w ataku przed ich atakiem forZe rodacy mogli zareagować. deko na początku zrobił różnicę dla swojej drużyny, zdobywając 10 fragów w sześciu rundach, ale później ochłonął forZe usadowił się w obronie i zaczął łączyć kolejne rundy, aż do prowadzenia 7-5. 1WIN zdołał tylko jeszcze jedną rundę w połowie, utrzymując się w granicach trzech przed zmianą stron.

forZe po dwóch pierwszych rundach drugiej połowy powiększyli prowadzenie do 11-6, ale 1WIN uderzył w trzeciej rundzie, pozostając w zasięgu uderzenia. Egor „⁠Flamie⁠” Wasiljew i firma dostała się w ciągu jednego, 10-11, ale forZe wygrał przymusowy zakup za potrójnym Tec-9 Alexander “⁠Shalfey⁠” Marenow pozostać na czele. Jednak ucieczka nie wystarczyłaby, bo np 1WIN nadal stawiał na obronę i objął prowadzenie w rundzie 30, wykorzystując punkty meczowe, aby wyjść zwycięsko.

Rosja

Rosja

B8 zwyciężył 5-1 po stronie CT przeciwko Nuke EKSTATYCZNYZ cptkurtka023 i Artem „⁠r1kostka⁠” Moroz prowadził już na początku swojej drużyny. Od tego momentu byli jedyną drużyną na serwerze, a Duńczycy uderzali w ścianę runda za rundą, aż do ostatniej połowy. Potrójne Beniaminek „Brzer” Jensen i podwójnie Tobias „Kraghen” Kragha Jensena położył się na szachownicy dla Duńczyków przed przerwą.

cptkurtka023 poprowadził B8 na Nuke z 34 zabójstwami

Ukraińska drużyna wygrała drugą rundę pistoletową potrójnym uderzeniem cptkurtka023 i podwoić Denis „amster” Liashenko, który kładzie B8 od samego początku na punkcie meczowym, ale EKSTATYCZNY walczył w nich pomimo jednostronnej przewagi i pracował nad odrobieniem straty. Duńczycy nie poddali się i postawili mur, który B8 runda za rundą, tracąc niesamowite 13 punktów meczowych.

B8 zresetować się z duszenia, aby wygrać dwie rundy armat po stronie atakującej w dogrywce, czego nie udało im się zrobić przez całą poprzednią połowę, co okazało się wystarczające, aby przypieczętować układ po zmianie stron, gdy zamknęli mapę 19-16 na CT strona.