dokładna zemsta G2 na Vitality; kwalifikuje się do BLAST Fall Final PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

dokładna zemsta G2 na Vitality; kwalifikuje się do finału BLAST Fall

G2 przejdą do finału BLAST Premier Fall po zapewnieniu zwycięstwa w rewanżu przeciwko Witalność w drabince ostatniej szansy, minimalnie przegrywając zwycięstwo w serii, która poszła na odległość i wymagała prawie każdej rundy w regulaminie, aby ją rozstrzygnąć.

HooXi w szczególności pokazał znacznie lepszą formę indywidualną po kiepskich dotychczasowych występach w imprezie, a zwłaszcza w poprzednim spotkaniu zespołu z Witalność, z duńskim kapitanem stwierdzając po tej stracie że „nie ma usprawiedliwienia dla [jego] indywidualnego poziomu” i że będzie dążył do awansu w kolejnych meczach.

Ilya „⁠M0NESY⁠” Osipow wyróżniał się także dla zespołu w zwycięstwie, będąc konsekwentną gwiazdą, która znalazła krytyczny wpływ w niektórych z najważniejszych momentów gry, pomagając im przejąć kontrolę nad Mirage wraz z Nikola „⁠NiKo⁠” Kovač i Justin „⁠Jks⁠” Savage.

m0NESY był potężną siłą w serii, pomagając G2 odnieść zwycięstwo

Vertigo było polem bitwy, na którym rozpoczął się rewanż i G2 były gorące za bramami, jak Nemanja „⁠HuNter-⁠” Kovač i jks połączone, aby odzyskać sytuację 2vs5 po zakładzie i wygrać pierwszą pistoletówkę. Zagubione stosy od Witalność widziałem dwie kolejne rundy idą w drogę G2 przed potrójnym zabójstwem z Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta ma swój zespół na tablicy, z Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi krocząc obok niego, aby pomóc Witalność wspiąć się na 6-4 prowadzenie. Stamtąd jednak wszystko wyszło G2, NiKo i jks w szczególności, gdy ich drużyna wygrała pięć rund z rzędu, aby objąć prowadzenie w przerwie.

ZywOosilna forma kontynuowała drugą połowę, dając Witalność szansa na walkę i odzyskanie przewagi, poparte potrójnym zabójstwem i chwytem 1vs2 przez Emil „⁠Magisk⁠” Rafa. Nie być gorszym, G2 odpowiedzieli sześcioma własnymi rundami, HooXi w szczególności wyróżniał się podczas serii dzięki parze rund wielokrotnych zabójstw, gdy dopasowywał wyniki fragowania reszty swojej drużyny w drodze do zdobycia punktu meczowego. Mimo Dan „⁠ApEX⁠” Madesclairedokłada wszelkich starań, aby wymusić nadgodziny, Witalność zakończyło się zatrzymaniem na ostatniej przeszkodzie, ponieważ G2 przejęli wybór mapy ponad linię, wygrywając 16-14, gdy seria przeszła do Dust2.

Tym razem HooXi pokazało się znacznie lepiej przeciwko Vitality

Witalność odbiły się z powrotem na początku wyboru mapy, odzyskując po przegranej pistoletówce, wygrywając forsowny i szybko przekształcając ten pęd w silną serię rund. Garść korzystnych sytuacji dla G2 zniknęły w pamięci, gdy zostały wpatrzone w deficyt 3-10, z m0NESY będąc tym, który zaoferował małą latarnię nadziei, pomagając wygrać dwie finałowe rundy, aby zmniejszyć lukę, gdy strony się zamieniły.

Dualie z ZywOo zablokował bombsite B, aby go zatrzymać Witalność w kontroli, rozpędu, którego użyli, aby zwiększyć swoją przewagę do 13-5. m0NESY i Łowca- połączone w celu przywrócenia mapy, powoli zbliżając się do wyrównania wyniku, ale Spinx i Magisk podszedł, aby zaprzeczyć i przyznać swojej stronie dwie ostatnie rundy, aby zmusić decydenta Mirage.

Tam, G2 odbił się, początkowo dziesiątkując Witalnośćobrony , aby objąć prowadzenie 7-1. Wymagało to ogromnego wysiłku od Witalność pod koniec połowy, aby zmniejszyć tę lukę, ale udało im się to dzięki ZywOo, który uratował swoją drużynę z szeregu kluczowych wad, gdy do przerwy rozegrali sześć rund. Wygrana pistoletu i związana z nią kontrola ekonomiczna nawet na to pozwoliły Witalność na krótko objąć prowadzenie o 11-10, ale nie byli w stanie uciec z mapą, ponieważ NiKo i jks zdobył rundy multi-frag dla G2, pomagając im przebić się do punktu meczu, zanim zdołali odnieść zwycięstwo 16-13, aby wziąć udział w serii.