HEET szok Astralis, aby wprowadzić grupę C do chaosu PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

HEET szok Astralis, aby wprawić grupę C w chaos

HEET zgarnęli sobie ciasne zwycięstwo w serii 2-1 Astralis odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w ESL Pro League, pokonując Duńczyków 16-12 na Dust 2, przegrywając Inferno 10-16, przed zamknięciem serii 16-14 na Nuke.

Zwycięstwo utrzymuje przynajmniej pewną szansę na kwalifikację do play-offów przez HEET, i wydawało się, że w końcu przyzwyczaili się do środowiska LAN na Malcie, ponieważ ich wydajność znacznie się poprawiła. Astralis jednak po raz kolejny ponieśli rozczarowującą stratę, pozostawiając ich jednak w trudnej walce o zakwalifikowanie się do play-off Asger „⁠Farlig⁠” Jensen znów był w świetnej formie.

afro było doskonałe w całej serii

Aurélien „⁠Afro⁠” Drapier zidentyfikował kilka kluczowych powodów zwycięstwa jego zespołu w wywiadzie po meczu: „Uważam, że są naprawdę łatwe do odczytania, po stronie T grają zawsze w tym samym tempie”.

Następnie powiedział: „Czuję, że mogliby nas pokonać, gdyby byli nieco bardziej celni w swoim celu”.

HEETwybór map Dust 2 rozpoczął serię, z Astralis zaczynając od strony CT. Pierwsza połowa należała w dużej mierze do Duńczyków, z Farli i Kristian „⁠K0nfig⁠” Wieneckego częściej stojąc wysoko niż nie. HEET potrzebowali wygranej pistoletu i konwersji na dwie wygrane rundy, dużego sprzęgła od Audrika „⁠JACKZ⁠” Dzbanek pozwoliło im na ciąg trzech w połowie połowy i zdobyli ostatnią rundę, aby przejść do drugiej tercji z przewagą 6-9.

Wojny przymusowego kupna rozpoczęły się na początku drugiej połowy, a Skauci i Deagles dzwonili prawdziwie dla obu stron i afro i Beniaminek „⁠BlameF⁠” Bremer oświetlenie serwera. Ostatecznie HEET wyszedł na szczyt, przejął kontrolę ekonomiczną i przeszedł do konfiguracji z podwójnym AWP, która Astralis walczył o złamanie; Alexandre „⁠Bodyy⁠” Pianoro i spółka. nabrali rozpędu i pobiegli z nim aż do zwycięstwa na mapach 16-12, pierwszej w tej kampanii Pro League.

Połączenia Astralis Pick of Inferno rozpoczął się od Duńczyków, którzy stworzyli skuteczną ofensywę. Wygrali pistolet i nawrócili się, by przejąć kontrolę i prowadzić 6-2, jak HEET nie byli w stanie odpowiedzieć na metodyczne podejście do przejmowania kontroli nad mapą w połączeniu z późnymi egzekucjami.

Dostosowanie Francuzów do bardziej agresywnych ustawień w bananach i mieszkaniach pozwoliło im zgarnąć pięć rund na odbiciu, ale późne wyzdrowienie z Astralis zapewnił im wąską przewagę 8-7 na połowie.

Farlig kontynuował dobrą formę w ESL Pro League, nawet po porażce

HEET zgubił drugi pistolet, pozwalając Astralis dotrzeć do 12-7 i dać sobie górę do wspinaczki. Kluczowe wielokrotne zabójstwa od afro i ciasny doprowadziło Francuzów do 10 rund, ale niechlujna gra w połowie rundy była wielokrotnie karana jako Astralis pewnie zapewnił zwycięstwo 16-10, aby wysłać serię do Nuke.

Wygrana pistoletu i kontynuacja od Astralis aby rozpocząć swoją drużynę CT, odpowiedziała górna gorączka z Tec-9, a zespoły wymieniły się rundami w konkurencyjnym początku do połowy. Ostatecznie Duńczycy zdecydowali się na swoją obronę i ustabilizowali swoją gospodarkę, z Farli świeci na AWP, ale nie wcześniej HEET zapewnił już solidny zapas pocisków; połowa zakończyła się 9-6 cali Astralis' przychylność.

Astralis wziął pistolet i wykorzystał rozpęd, by podnieść wynik do 12-7, stawiając ich pozornie na krawędzi ucieczki z mapą, ale afro wyprodukował najwyższej jakości grę, aby wciągnąć swój zespół z powrotem do rywalizacji. Astralis cierpieli z powodu kłopotów ekonomicznych, rzadko otrzymywali pełne zakupy, ale w wieku 12-13 zdobyli broń i kilka kluczowych fragów z Farli zakończył passę ich opozycji.

Duńczykom to nie wystarczyło, ponieważ afro nadal zagrażał im swoim AWP, pomagając swojej drużynie wygrać 16-14 w pierwszym zwycięstwie w serii w jego sezonie ESL Pro League.