Bohatersko pokonaj G2 i awansuj do półfinału jesiennego finału BLAST PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Heroiczny ruch obok G2, awans do półfinału BLAST Fall Final

Heroiczny została trzecią drużyną, która po pokonaniu zapewniła sobie miejsce w półfinale BLAST Premier Fall Final 2022 G2 w ćwierćfinale. The Casper „⁠CadiaN⁠” MøllerDowodzona drużyna z łatwością zdobyła Mirage (16-8) po udanej drużynie CT, zanim poniosła przekonującą porażkę na Nuke (6-16). Seria została zdecydowana na Vertigo (16-12) dzięki Rasmus „⁠Sjuush⁠” Skinieniewydajność.

Do rywalizacji przystąpi duńska kadra Ciecz w pierwszym półfinale w sobotę o godz 15:30 . Heroiczny pokonali drużynę North Americans na scenie Legends podczas IEM Rio Major na początku listopada i będą chcieli powtórzyć swój występ przed własną publicznością.

Heroic zagra na Royal Arena po pokonaniu G2

G2 otworzyli swój wybór Mirage po zwycięstwie w rundzie pistoletowej, ale źle umiejscowiony Mołotow podczas ataku na miejsce B odwrócił sytuację, pozwalając Heroiczny aby przekonwertować swój zakup na siłę. Duńska drużyna objęła prowadzenie i nigdy nie oglądała się za siebie, wygrywając sześć rund z rzędu, aby zamknąć fantastyczną połowę CT 12-3 na prowadzeniu, podczas gdy Martin „⁠Stavn⁠” Lund i kadencja znalazł się na szczycie tabeli wyników.

G2 po przerwie odniósł nieco większy sukces, zdobywając pięć rund w defensywie, ale deficyt był zbyt duży, aby go pokonać. Heroiczny wygodnie objął prowadzenie w serii, wygrywając 16-8 po stronie T. Rasmus „⁠HooXi⁠” Nielsen nie znalazł wpływu na serwer i zakończył mapę z oceną 0.24 i 33.3 ADR.

Europejska drużyna weszła do Nuke w znacznie lepszej formie i wcześnie uzyskała przewagę po preferowanej drużynie CT. Nikola „⁠NiKo⁠” Kovač rozegrał solidną defensywną połowę, notując 14-6 KD i ocenę 1.59 podczas napędzania G2 do połowy zwycięstwa. Heroiczny przekonwertował zakup siłowy w dziesiątej rundzie, co pozwoliło im stanąć na nogi i ukraść trzy z pozostałych sześciu rund, aby uratować wynik 5-10 przed przerwą.

G2 utrzymali formę w drugiej połowie, przegrywając tylko jedną rundę i zmierzając do zwycięstwa 16-6, aby wyrównać serię. Nemanja „⁠HuNter-⁠” Kovač i Ilya „⁠M0NESY⁠” Osipow pod wrażeniem podczas krótkiego okresu ofensywnego z ocenami odpowiednio 1.94 i 1.76.

G2 nadal dominowali w strzelaniu pistoletowym, otwierając Vertigo, ale ich sukces był krótkotrwały. Heroiczny szybko zareagowali własnym zwycięstwem, aby tymczasowo przełamać gospodarkę CT i zdobyć prowadzenie 6-3. sjuusz zapewnił kluczowy moment tej połowy, atakując 1 na 3 w kierunku pozycji B, zapewniając swojej drużynie ostatnią rundę w połowie 6-9.

Europejska drużyna zapewniła sobie 100% rekord w serii pistoletowej po przejściu na stronę T, zwiększając swoją przewagę do 11-6. G2przestępstwo natychmiast uderzyło w ścianę, gdy tylko Heroiczny wyszły karabiny i wcześniej udało im się zdobyć tylko jedną rundę kadencja i firma zakończyła serię wynikiem 16-12.

Klęska oznacza G2 zostali wyeliminowani z duńskiej sieci LAN i wrócą do domu mając jedynie na koncie zwycięstwo Pływ do ich imienia. Ich sezon jednak się nie skończył, ponieważ dzięki swojej pozycji w rankingu torów będą rywalizować w światowym finale BLAST Premier w grudniu.