KSCERATO występuje, gdy FURIA pokonuje Movistar Riders w EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

KSCERATO występuje, gdy FURIA pokonuje Movistar Riders w EPL

FURIA pokonany Movistar Riders w serii dwóch map, dominującej Ancient (16-3) i zamykającej serię powrotem z 7-13 na Nuke (16-13). Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato miał fantastyczną serię, uzyskując ocenę 1.73 i 52 zabójstwa.

FURIA teraz siedzieć na szczycie grupy D z rekordem 2-0 obok Cloud9, z ich następnym meczem przeciwko Ciecz w piątek o godz 19:30 . Tymczasem to już druga porażka fazy grupowej dla Movistar Riders, z Hiszpanami w twarz Cloud9 w następnej rundzie gry.

KSCERATO był gwiazdą pokazu

Seria rozpoczęła się na Ancient, z Movistar Riders zaczynając od mniej uprzywilejowanej strony terrorystów. Hiszpanie mieli bardzo trudny początek, przegrywając pistoletówkę i zostali po prostu zdeklasowani w wymianach otwarcia, z FURIA wygranie wszystkich 15 rund połowy. Movistar Riders osiągnęli tylko jedno pierwsze zabójstwo w pierwszej połowie obok zaledwie trzech podłoży bombowych, a drużyna była najbliżej wejścia na planszę w przedostatniej rundzie, w której zostali odrzuceni przez André „⁠Drop⁠” AbreuSprzęgło 1vs2.

Wygrana pistoletówki oznaczała Movistar Riders przynajmniej uniknął 16-0 i był w stanie zdobyć trzy rundy, ponieważ mapa zakończyła się dominującym zwycięstwem 16-3 dla Brazylijczyków.

Nuke okazał się o wiele bliższy, z Movistar Riders mając kontrolę nad otwarciem kilku rund, zaryzykuj przegraną sytuację 3vs5 na dole. FURIA wrócił do gry po przegranej 2-6, z KSCERATO znalezienie wpływu w kilku rundach, aby ustalić wynik przerwy na 8-7 na korzyść Hiszpanów.

Movistar Riders zdobyli drugi pistolet i wyglądali, jakby mieli uciekać z grą, ścigając się na prowadzenie 13-7. FURIA wkrótce potem ustabilizowała się, z KSCERATO po raz kolejny twórca różnicy. 23-latek zaliczył niezwykle ważne czterokrotne zabójstwo w sytuacji 3vs5 z wynikiem 13-9, a Brazylijczycy nigdy nie oglądali się za siebie i zakończyli grę wygraną 16-13.