Płynna likwidacja fnatic, aby zapewnić ćwierćfinałowy występ na Malcie PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Płynna likwidacja fnatic, aby zapewnić występ w ćwierćfinale na Malcie

Ciecz zdobył miejsce w ćwierćfinale 16 sezonu ESL Pro League po zwycięstwie 2-1 nad fnatic w pierwszej rundzie play-offów. Jonathan „⁠EliGE⁠” Jabłonowski zasilił Amerykanów Północnych do zwycięstwa w Inferno (16-13), podczas gdy Marek „⁠YEKINDAR⁠” Galińskich przejął serwer na Ancient (16-10)

Tymczasem fnatic opuszczają EPL na 9-12 miejscu w trzeciej edycji turnieju z rzędu, nie osiągnąwszy ósmej pozycji od marca 2020 r., kiedy wygrali EPL Season 10 Europe online.

YEKINDAR był gwiazdą programu Ancient z oceną 1.59

Akcja pomiędzy fnatic i Ciecz zacząłem od wyboru Inferno Amerykanów. Europejski miks rozpoczął się po stronie CT od udanej pistoletówki, ale ich passa nie trwała długo. Drużyna atakująca wykorzystała niestabilną konfigurację defensywną na stronie A, aby zapewnić prowadzenie 7-3, dzięki uprzejmości JEKINDAR i nacięcie „⁠Nitr0⁠” Cynamon wygranie kilku otwierających pojedynków. Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson był wysublimowany dla fnatic, a jego występ był kluczowy w misji uratowania 7-8 połowy.

Meziimężczyźni czuli się bardziej komfortowo po zmianie stron na ofensywę i właśnie wtedy Frederick „⁠RoeJ⁠” Jorgensen ożył. fnatic uzyskał przewagę 13-12, zanim dozwolona była całkowita awaria komunikacji w 26. rundzie EliGE zestrzelić cztery T za pomocą MP9, odwracając losy na korzyść Ciecz. Drużyna północnoamerykańska wyprzedziła mapę 16-13 po serii czterech rund.

fnatic przyszedł do ich wyboru Overpass, który chce pozostać w serii, a sprzęgło 1v3 od KRIMZ w drugiej rundzie pozwolił Europejczykom objąć wczesne prowadzenie. JEKINDAR ponownie był fantastyczny, a 22-latek zarejestrował 1.35 CT side rating, aby utrzymać Ciecz w meczu. Dwa zwycięstwa przymusowego kupna dały drużynie Ameryki Północnej szansę na zdobycie wyniku 7-8 w drugiej połowie.

Ciecz po raz kolejny nie udało się zbudować na swoim zwycięstwie w rundzie pistoletowej i fnatic nie zmarnowali swojej szansy. Mieszanka europejska przegrała tylko jedną rundę, zanim wyrównała serię z wygraną 16-9 na Overpass. Nico „⁠Nicoodoz⁠” tamjidiTrzymanie 3 tys. na stronie B było punktem kulminacyjnym mapy i grą, która przywróciła rozmach na korzyść fnatic.

Seria została wybrana na Ancient i tak było fnatic uderzyć pierwszy po stronie CT po rozegraniu pistoletówki otwierającej. sarnaJ był solidny przez całą połowę, gdy zgromadził ocenę 1.48, aby zapewnić swojemu zespołowi wczesne prowadzenie 6-3. A JEKINDAR Sprzęgło 1v2 na stronie B położyło kres passie Europejczyków i dostało Ciecz z powrotem w grze, co prowadzi do kolejnej połowy 8-7 na korzyść obrony.

Drużyna północnoamerykańska nie zwolniła tempa po zmianie stron i przegrała tylko dwie rundy w dominującym pokazie defensywnym, który zakończył mecz z wynikiem 16-9.

Zwycięstwo oznacza, że Ciecz zmierzy się MOUZ w czwartek o godz 15:30 walczyć o miejsce w półfinale maltańskiej sieci LAN.