m0NESY wciela się w rolę G2 likwidującą FaZe w EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

m0NESY występuje, gdy G2 likwiduje FaZe w EPL

G2 ogłosili zwycięstwo nad światem nr 1 FaZe, pokonując mistrzów PGL Major Antwerp na dwóch raczej jednostronnych mapach (16-7 Dust2, 16-12 Nuke), aby przejść 4-0 w grupie B. Nikola „⁠NiKo⁠” Kovač a firma ma jeszcze jeden mecz Outsiders Pozostali do gry, a zwycięzca znalazł się na szczycie grupy i awansował bezpośrednio do ćwierćfinału play-offów.

Ilya „⁠M0NESY⁠” Osipow znalazł kluczowy wpływ w całej serii, zabezpieczając siedem pierwszych zabójstw na Dust2 i publikując w tym procesie ocenę 1.84. Pokazał jeszcze większą dominację na Nuke, zbierając 20 zabójstw pod koniec G2Gwiezdny wysiłek boczny CT, zanim zespół ostatecznie przejął kontrolę w drugiej połowie.

„HooXi bardzo dobrze pozwala graczom grać” NiKo powiedział o tym, jak nowy lider zespołu w grze pomaga graczom rozwijać się w wywiadzie po meczu. „Pozwala im dyktować tempo, jeśli chodzi o oczywiste decyzje i myślę, że to jest jego największa siła. Wyjaśnił, że zrobi wszystko, aby wygrać, poświęci wszystko, co jest potrzebne tej drużynie i do tej pory był fenomenalny.

m0NESY miał gwiezdną wydajność w porównaniu z FaZe, uzyskując średnią ocenę 1.69

Wygrana z G2 zaprzecza FaZe szansę na zablokowanie się we własnym miejscu playoff. Zwycięstwo nad Rasmus „⁠HooXi⁠” Nielsenstrona by się zabezpieczyła FaZe miejsce na szczycie grupy i potwierdziło trzy drużyny awansujące z grupy B; jednak strata nie tylko zaprzecza FaZe zajmują pierwsze miejsce, ale pozostawiają ich na krawędzi niekwalifikacji w ogóle. Zespół ma teraz dwa scenariusze, w których może zablokować swoje miejsce w ostatnim dniu grupy, pokonując BIG z dowolnym wynikiem lub wygranie co najmniej jednej mapy w nadziei, że G2 bić Outsiders.

Dust2 był pod kontrolą G2 od początku do końca, garść wczesnych rund od FaZe robi niewiele, aby utrzymać konkurencyjność, ponieważ m0NESY, Nemanja „⁠HuNter-⁠” Kovač, Justin „⁠Jks⁠” Savage przez większą część pierwszej połowy szalał po stronie defensywnej. Sporadyczne wygrane z FaZe pozwoliło im zebrać tylko pięć rund w przerwie, a zamiana boków dała im niewielką szansę na poprawę tego, tylko dwie kolejne rundy idą w swoją stronę przed m0NESY przypieczętował umowę po swojej stronie, 16-7.

Rosyjska gwiazda nie odpuściła, gdy Nuke ruszył, zasilając G2 do startu 4-0 po stronie CT. Ciąg pięciu rund w odpowiedzi od FaZe sprawiło, że wyglądało na to, że mapa będzie konkurencyjna, ale okazało się to mirażem, ponieważ m0NESY ustanowiła silną dominację, nie potrzebując nawet AWP w większości rund, ponieważ G2 wygrał resztę połowy na prowadzenie 10-5.

Połączenia HooXi-ledowa drużyna była nieubłagana po przerwie, wkraczając na stronę A cztery rundy z rzędu, dalej powiększając swoją przewagę. FaZe w końcu udało się powstrzymać ten atak i powoli zaczął składać w całość wysiłek powrotny, Havard „⁠Rain⁠” Nygaarda i Rudzik „⁠Ropz⁠” Kool znalezienie garstki wielokrotnych zabójstw w drodze do zamknięcia luki. Jednak gdy wyglądało to na całkowity powrót, mogło to stać się rzeczywistością, G2 stworzył otwarcie i przejął punkt dopasowania, a później zamknął wszystko za pomocą pół-kupu Atak na stronę, gdzie jks znaleziono trzy zabójstwa Tec-9, aby doprowadzić sprawy do porządku.