NAVI pokonał Heroic, aby skonfigurować starcie G2 PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

NAVI pokonało Heroic, aby ustawić pojedynek G2

Natus Vincere pokonany Heroiczny w serii składającej się z trzech map, w której drużyny wymieniły się wcześniej dwiema zaciętymi mapami w Mirage (16-14) i Inferno (14-16) Natus Vincere zamknął grę na Overpass (16-7) po kilku problemach technicznych i długich opóźnieniach. Oleksandr „⁠S1mple⁠” Kostyliew był, jak można się spodziewać, najwyżej ocenianym graczem w serii, mimo że Casper „⁠CadiaN⁠” Møller dał mu szansę na pieniądze na Mirage.

Zestawy zwycięstwa Natus Vincere na mecz z nowym wyglądem G2 w ćwierćfinale w piątek o godz 19:00 . Heroiczny's teraz skupia się na RMR, gdzie rozpoczną swoją kampanię przeciwko SAW w październiku 4th.

s1mple był w dobrym nastroju pomimo uporczywych problemów technicznych

Heroiczny rozpoczęli Mirage jak drużyna w ogniu, wygrywając pistoletówkę i skacząc na prowadzenie 9-1. kadencja wielokrotnie wygrywał s1mple w kilku pojedynkach AWP, ponieważ drużyna WNP wyglądała na przygnębioną na początku połowy. Denis “⁠elektroniczny⁠” Szaripow wzmógł się, kiedy Natus Vincere potrzebował go najbardziej, wygrywając sprzęgło 1 na 2, aby całkowicie odwrócić bieg gry. Pociskiem roztrzaskał Heroiczny gospodarki, która nie odzyskała w pełni w żadnym momencie połowy. Sprawy stały się nieco niebezpieczne? Natus Vincere, jak potrzebowali Ilya „⁠Perfecto⁠” Załuckisprzęgło , aby wyratować ich z przegranej z pełnym eco, ale wynik nadal zakończył się 9:6 po ich serii pięciu rund.

Natus Vincere nie byli w stanie uzyskać gorącego startu do drugiej połowy, której chcieli, ponieważ Heroiczny wygrał pierwszą rundę broni i zdołał wygrać wojny przymusowego zakupu. To sprawiło, że wcześniej uzyskali przewagę 13-9 doskonałyBohaterska obrona B oznaczała, że ​​wyniki wkrótce wyrównały się na 14-14. Natus Vincere zapewnił pięć rund z rzędu, aby zamknąć mapę 16-14, przezwyciężając zły start i przenosząc serię do Inferno.

Natus Vincere o wiele lepiej udało im się zamknąć HeroicznyAgresja na początku pierwszej połowy, niwelująca zwycięstwo w pistoletówce własną pięciorundową passą, rozpoczętą kilkoma efektownymi strzałami zwiadowcy s1mple. Natus Vincere utrzymywał prowadzenie do przerwy, wyglądając na wygodny bar i przegrywał w sytuacji 3vs5 przeciwko Heroicznyzakup pistoletu.

Natus Vincere chwycił grę za kark po wygraniu pistoletu, aby osiągnąć pięciorundową przewagę. kadencja był jedynym członkiem swojej drużyny, który kupił w następnej rundzie, a jego karabin zapewniał trzy zabójstwa i zmieniał tempo gry. Natus VincerePrzewaga z każdą chwilą malała, a obie drużyny wygrywały rundy w niesprzyjających sytuacjach. James „⁠Jabbi⁠” Nygaarda przyspieszyli, aby uzyskać potrójne zabójstwo na Bananie, aby rozpocząć serię czterech rund, która umożliwiła im zamknięcie mapy 16-14.

Kilka pierwszych rund Overpass było naznaczonych przerwami technicznymi, z kilkoma Natus Vincere gracze borykający się z trudnościami uniemożliwiającymi im grę. Kilka wypadków wydarzyło się w połowie rundy, a gra zwykle wznawiana była przy wyniku 5-3. s1mple wyglądał na rozgrzanego jak zawsze, zdobywając cztery zabójstwa w pierwszych dwóch rundach, aby podnieść swoją drużynę 7-3. Heroiczny wyglądało na to, że był bardziej dotknięty dwugodzinnym opóźnieniem, ostatecznie przegrywając połowę z wynikiem 10-5 po zdobyciu dwóch ostatnich rund połowy.

Viktor „⁠Sdy⁠” Orużew zabezpieczył drugą pistoletówkę dla swojej drużyny potrójnym zabójstwem i Natus Vincere od tego czasu wyglądał pod kontrolą. Przegrali tylko jedną rundę w drugiej połowie, wywalczając 16-6 zwycięzców serii maratonów, której ukończenie zajęło prawie sześć godzin.