NAVI pokonuje Bad News Eagles na scenie IEM Legends PlatoBlockchain Data Intelligence w Rio. Wyszukiwanie pionowe. AI.

NAVI znokautował Bad News Eagles na etapie legend IEM Rio

Droga do kwalifikacji trwała dalej Natus Vincere ponieważ łatwo je wysłano Orły złych wiadomości 2:0 i eliminuje kosowską drużynę z IEM Rio Major.

Oleksandr „⁠S1mple⁠” Kostyliew był w najlepszej formie aroganckiej i stylowej w AWP, a gdy rozbijał Orły, pełno było zuchwałych zerkań i absurdalnych bezcelowych celowań. Seria nie była dla niego zbyt dużym treningiem Natus Vincerei prawdopodobnie ich zapał zostanie poddany bardziej rygorystycznej próbie w nadchodzącej walce kwalifikacyjnej.

s1mple był w doskonałej formie w meczu przeciwko Bad News Eagles

Orły złych wiadomości nie powinniście się zniechęcać, gdy ich główna kampania dobiegnie końca na etapie Legend; ich nieograniczony, agresywny styl zapewni im dodatkowych wielbicieli oprócz tych, którym zaimponowali w Antwerpii. Historia nie zapomni szybko ich intensywnego zwycięstwa w eliminacji panujących głównych mistrzów, FaZe, tutaj, w Rio.

Natus Vincere zdecydowałem się nie brać liścia z FaZe playbook, ponieważ drużyna WNP zakazała Vertigo w drodze weta, zapraszając w ten sposób Orły złych wiadomości zamiast tego wybrać Starożytny.

Orły złych wiadomości zobowiązany, otwierając Ancienta po stronie T i ciężko walcząc o znalezienie jakiejkolwiek przyczepności w ataku, s1mpleswoją znakomitą formę, gdy AWP raz po raz odbijała Kosowian. Nawet jeśli Orły znajdowały przewagę, często nie potrafiły ich wykorzystać, na przykład zmarnowały 5 na 3 w rundzie 13, więc nieuchronnie spadły do ​​ciężkiej porażki w połowie 3-12.

Na stronie nie było widać żadnego oporu Orły złych wiadomości Strona CT i Natus Vincere dobrze rozegrał połowę meczu i zapewnił sobie przekonujące zwycięstwo 16:3.

Jednostronny charakter meczu utrzymał się także na Nuke, z Natus Vincere wygrywając mocno niekorzystną ofensywną połowę 8-7. Orły złych wiadomości udało im się zdobyć kilka rund w ataku, dzięki czemu wynik był odrobinę bliższy niż na pierwszej mapie, ale ostatecznie i tak przegrali 16-9, kończąc swoją główną passę na scenie Legends rekordem 1-3.