Nowy wygląd ENCE zapewnił zwycięstwo nad HEET na Malcie PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Nowy wygląd ENCE zapewnił zwycięstwo nad HEET na Malcie

ENCE rozpoczął kampanię w fazie grupowej 16 sezonu ESL Pro League, odnosząc przekonujące zwycięstwo 2-0 nad grą HEET. Europejski miks wyglądał na włączony w ich debiutanckim meczu odnowionego składu, miażdżąc Francuzów na Dust2 16-6, zanim zakończył się trudniejszym zwycięstwem 16-11 na Vertigo.

ENCEnajnowsze dodatki, valde i Alvaro „⁠SunPayus⁠” Garcia, obaj mieli wyjątkowe wyniki, konsekwentnie znajdując wpływ wraz z wysoką wydajnością fragowania, aby zapewnić sobie odpowiednio 1.47 i 1.29. struktura „⁠Snappi⁠” Pfeiffer a firma będzie starała się wykorzystać ich dobre wyniki, gdy będą się z nimi mierzyć Heroiczny w czwartek o godz 19:30 . Ostatnim razem oba zespoły spotkały się na Majorze PGL w Antwerpii w maju, kiedy europejska drużyna ledwo wyszła na prowadzenie po wymagającym meczu 2:1.

HEETw międzyczasie miał trudny początek życia w grupie C, a cała piątka ich graczy siedziała mocno na minusie. Alexandre „⁠Bodyy⁠” PianoroPodopieczni z chęcią odrobią straty po tej początkowej porażce w swoim pojedynku z Złożoność w czwartek o godz 16:00 .

Dycha była godna zaufania w serii otwarcia ENCE na EPL z oceną 1.32 i 86% KAST

HEETWybór Dust2 był gospodarzem pierwszej mapy z serii, z ENCE uderzając w ziemię biegnąc, gdy krążyli do przewagi 6-1 po stronie CT. Nieszczęścia Francuzów trwały nadal, gdy pierwsza połowa ciągnęła się, valde i Paweł „⁠Maden⁠” Boskovic stawianie 25 fragów pomiędzy parą, gdy ENCE wzrosła do dwucyfrowych, 10-1. Dopiero w ostatniej rundzie połowy HEET w końcu wrócił na szachownicę, a francuski kwintet skutecznie odpierał powtórkę ze strony B, aby sprowadzić deficyt do 2-13 w przerwie.

Obie drużyny wymieniały się rundami w tę i z powrotem, aby rozpocząć drugą połowę, czterokrotnie zabijając Desert Eagle przez Thomas „⁠Djoko⁠” Pawie w 18. rundzie wystarczyło, aby jego drużyna wróciła na tor, gdy wspięli się na linię punktową 6-14. Ten przytłaczający deficyt okazał się zbyt duży dla HEET do pokonania w końcu, jak ENCE dwukrotnie wrócili na stronę A, aby opublikować pozostałe dwie rundy, których potrzebowali, zamykając przy tym Dust2 16-6.

valde zaimponował swoim debiutem w ENCE, podliczając 26 fragów do końca Dust2

ENCEpęd z Dust2 przeniesiony, aby uruchomić drugą mapę Vertigo, z Snappi dając przykład, gdy zabił 14 wrogów, aby popchnąć swoją drużynę do startu 8-2. Krótkotrwały szał dwóch rund po stronie francuskiej wystarczył, aby utrzymać głowy nad wodą, ale ENCE Byli zdeterminowani, aby zakończyć serię na dwóch mapach, ponieważ nieustannie ścigali oba miejsca bombardowania z niesamowitym tempem, aby prowadzić 11-4 w zamian.

HEET wygrał trzecią pistoletówkę w serii, aby rozpocząć próbę powrotu, dodając cztery z kolejnych pięciu rund, aby prześcignąć tylko trzy rundy, 9-12. ENCE wrócił na siodło dzięki wygranej w rundzie ekologicznej z pistoletami i pistoletami maszynowymi, europejski kombinat wykorzystał to, aby osiągnąć 14-9. HEET kontynuował, dodając kolejne dwie własne rundy, aby osiągnąć dwucyfrowe, ale w końcu, Maden strzelił trzy w obronie strony B swoim AWP, aby zablokować Vertigo 16-11 i serię 2-0.