OG aż do IEM Rio Europe RMR PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

OG aż do IEM Rio Europe RMR

OG zapewnili sobie miejsce w turnieju IEM Rio Europe RMR po przejściu przez pierwsze otwarte kwalifikacje, pokonując Rodzina portugalska w meczu rozstrzygającym o piątym miejscu w stylu 2-0 z wygranymi na Vertigo (19-16) i Dust2 (16-8).

Zwycięstwo to udany początek Abdul „⁠Degster⁠” Gasanowpierwsze wydarzenie z OG jako pełnoetatowy członek, opierając się na zajęciu przez zespół 3-4 miejsca w finale BLAST Premier Spring, kiedy stanął do walki i pomógł im dotrzeć do półfinału z wygranymi Natus Vincere i ENCE.

Wczesne kwalifikacje zmniejszają presję na międzynarodowy skład przed rozpoczęciem BLAST Premier Fall Groups, na które mogą teraz skupić całą uwagę, analizując swoje błędy z ostatnich meczów. Mimo że OG zapewnili sobie miejsce w RMR, ich droga przez otwarte kwalifikacje nie była czysta, a drużyna straciła swoją pierwszą szansę na zakwalifikowanie się po przegranej 1-2 do Falcons w głównym wsporniku.

degster uzyskał średnią ocenę 1.42 dla OG w swoich staraniach kwalifikacyjnych

W tej serii rozpadł się francuski skład o nowym wyglądzie nexoddziałów na Vertigo, wyłapując je z reagresją po stronie CT runda po rundzie. Mimo że OG odzyskane przez wybranie Mirage, ich obrona na decydującym Overpass pozostawiała wiele do życzenia, z Falcons ucieka z przewagą 11-4 w przerwie, zanim zakończy się 16-11.

OGNieszczęście Vertigo trwało w meczu o piątym miejscu przeciwko Rodzina portugalska, którzy zmagali się z międzynarodowym składem i byli zaledwie chwilami od przerzucenia mapy przez linię; jednak sprzęgło 1vs3 od degster utrzymywał swoją drużynę w biegu, pozwalając im walczyć o dogrywkę i wyrwać zwycięstwo.

Dust2 był mniej kontrowersyjną sprawą, jak OG zmarnował niewiele czasu na podsumowanie, ale zespół będzie musiał wiele zmienić, przygotowując się do stawienia czoła znacznie większej opozycji w grupie BLAST w piątek. Ich pierwszym przeciwnikiem w Kopenhadze będzie Witalność, z którymi zadebiutują Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi at 13:00 .