Outsiderzy dokonują odwrotnego ominięcia FURIA, awansują do ćwierćfinału EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Outsiderzy dokonują odwrotnego zamiatania nad FURIĄ, awansują do ćwierćfinału EPL

Outsiders awansują do ćwierćfinału 16 sezonu ESL Pro League po zwycięstwie 2-1 nad grą FURIA. Rosjanie zrzucili swój wybór mapy Ancient 11-16, odskoczyli na Vertigo 16-10 i zdominowali Inferno, 16-6. Evgenii „⁠FL1T⁠” Lebiediew zabłysnął na dwóch ostatnich mapach serii, kończąc z ocenami 1.43 i 1.72 odpowiednio dla Vertigo i Inferno.

FURIA wychodzą z rywalizacji na 9-12 miejscu, co jest dalekie od sezonu 15 sezonu EPL, w którym dotarli do półfinału i zajęli 3-4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Outsiders, z drugiej strony, zapewnili sobie jedno z najwyższych ukończeń Big Event w roku, niezależnie od tego, jak przebiega reszta ich rundy EPL.

FL1T odegrał kluczową rolę w sukcesie outsiderów

Outsiders pobrał pierwszą krew na Ancient i zdobył przewagę 6-2 na samym początku, gdy Dżamiu „⁠Jame⁠” Ali stale zmieniał ofensywę, grając na mapie lub skupiając się na jednym miejscu podłożenia bomby. FURIA zmienił sytuację w drugiej części połowy i wygrał pięć z ostatnich siedmiu rund, ostatecznie zmniejszając swój deficyt do zaledwie jednej w przerwie. Yuri „⁠Yuurih⁠” Santos wzmocnił odrodzenie swojej drużyny i zakończył pierwszą połowę na szczycie tabeli wyników z 12 zabójstwami, z których dziesięć miało miejsce w ostatnich siedmiu rundach.

Andrew „⁠ArT⁠” PiowezanDrużyna rozpoczęła drugi okres w dominujący sposób, zdobywając pięć rund z rzędu, gdy Outsiders nie stawiał prawie żadnego oporu w obronie. Drużyna WNP przełamała passę przeciwników w 21. minucie i pokazała trochę walki w ostatnich etapach gry, ale ostatecznie nie była w stanie znaleźć odpowiedzi na FURIAagresja i przewaga na mapie. Brazylijczycy zabrali do domu zwycięstwo 16-11 nad prowadzeniem Ancient i 1-0 w serii, wchodząc na swój wybór mapy Vertigo.

Vertigo zaczęło się tak, jak zrobił to Ancient Outsiders mocno na czele w 6-2. Jame i firma nie pozwoliła, by ich przewaga wymknęła się tym razem, gdy Rosjanie weszli na zmianę w górę 11-4 dzięki silnej kontroli lokalizacji i FURIAgospodarcze zmagania. sztuka był samotną gwiazdą po stronie Brazylijczyków z oceną 1.56 w pierwszej połowie i asem w 21. rundzie, ponieważ reszta jego drużyny nie mogła wywrzeć żadnego wpływu.

FURIA strzelił pierwsze trzy rundy po przerwie, aby zmniejszyć stratę do czterech, ale Outsiders szybko zaatakował i osiągnął punkt na mapie na 15-8. Brazylijczycy nie poddali się jednak bez walki i podjęli rundy jeden po drugim OutsidersPrzewaga była po prostu zbyt duża do pokonania, gdy Rosjanie zdobyli Vertigo 16-10 i wysłali serię do decydującego na Inferno.

Brazylijczycy uderzyli pierwsi i zdobyli pistolet otwierający, ale od tej pory to wszystko Outsiders który miał oszałamiającą przewagę 11-4 w przerwie. FURIA wyglądał na całkowicie zagubiony, nawet po zamianie stron, co dało JameMężczyźni otwierają się na mapę i punkt serii na 15-4. FURIA usiłowali w ostatniej chwili spróbować wrócić do gry, ale wynik był ostatecznie zbyt daleko poza zasięgiem, ponieważ FL1T zadał ostateczny cios, aby zakończyć mapę 16-6.

Outsiders'następny mecz będzie przeciwko zwycięzcom grupy A Witalność w piątek o godz 15:30 o półfinał w ESL Pro League.