Spirit zwycięża w światowych finałach FiReLEAGUE PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Spirit wygrywa światowe finały FiReLEAGUE

Duch wygrał światowe finały FiReLEAGUE po pokonaniu ból. Pomimo straty 16-12 na Dust2, Rosjanie odnieśli zwycięstwo na Nuke (16-8) i Vertigo (16-10).

Wygrana za Duch przychodzi po tym, jak zespół początkowo nie miał nawet być na tym wydarzeniu. To było TeamOne którzy zakwalifikowali się w kwalifikacjach w Ameryce Północnej, ale kiedy nie mogli wziąć udziału, zaproszeni zostali ostateczni zwycięzcy.

Spirit będzie chciał kontynuować swoją dobrą formę na Major
(Credit Hara Amorós/Flow FireLEAGUE)

Aż do finału Duch wyglądał na nie do powstrzymania, ponieważ łatwo sobie z tym poradzili WINDINGO i 9z w dwóch zwycięstwach 2-0. Igor “Wspaniały” Żdanow poprowadził drużynę, uzyskując ocenę 1.36 w pierwszym meczu, a następnie 1.76 w drugim.

Wicemistrzowie również byli w dobrej formie, wchodząc do finału, z Rodrigo „⁠Biguzera⁠” Bittencourt mieć potworny występ do postawienia Imperial poza rywalizacją w półfinale. Z chwiejnym występem przeciwko MASOŃSKI w pierwszej rundzie długo za nimi, ból wyglądał na dobrą walkę w finale.

Rozpoczął się finał bólWybór mapy Dust2 z przeciwnikami zaczynającymi od wspaniałego startu z dominującą rundą pistoletową prowadzącą do czterech rund z rzędu. Jednak z Felipe „⁠Skullz⁠” Medeiros prowadzić, ból walczyli z powrotem do gry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-7 na korzyść Duch ale kiedy strony się zmieniły ból wyglądali na innym poziomie i pomimo utraty trzech rund w punkcie meczowym, Brazylijczycy nadal wyglądali na dominujących w swoim zwycięstwie 16-12.

Stamtąd dominacja, która ból wyświetlił się zatrzymany. Ich przeciwnicy odwrócili się przeciwko nim na drugiej mapie, ponieważ cudownie kontynuował dobrą passę, ale tak było Robert „⁠Patsi⁠” Isjanowa który odblokował inny poziom, jego 28 zabójstw doprowadziło drużynę do zwycięstwa 16-8 na Nuke.

Niezależnie od jednostronnego charakteru drugiej mapy, Vertigo wyglądało na rywalizacyjny finał do finału do trzech zwycięstw, ponieważ ból wygrał pistoletówkę. Jednak gra szybko przestała być konkurencyjna, ponieważ Duch wygrał jedenaście rund z rzędu, a następnie zakończył połowę 12-3. W drugiej połowie czaszka był u steru powrotu, który zobaczył ból zdobyć siedem rund T, ale to nie wystarczyło. Ostateczna mapa zakończyła się 16-10 i Leonid „⁠Chopper⁠” Wiszniakowdowodzona drużyna podniosła trofeum.

5-8. Dania MASOŃSKI - $ 1,500

Zwycięstwo w turnieju jest ważne dla Duch ponieważ teraz zwrócą swoją uwagę na IEM Rio Major. Legends Stage brazylijskiego wydarzenia, do którego zakwalifikowała się strona rosyjska, rozpocznie się 5 listopada.