Sprout eliminuje Ninja w piżamach z IEM Major PlatoBlockchain Data Intelligence w Rio. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Sprout eliminuje Ninja w piżamie z IEM Rio Major

Po przeprowadzce Sprout podtrzymała swoje marzenia o IEM Rio Major Ninjas in Pyjamas w grupie 0-2, pokonując Aleksib i kompanię 2-0 (16-11 Vertigo, 16-14 Ancient), aby wyeliminować ich z Etapu Legends na ostatnim miejscu.

Ninjas in Pyjamas przystąpić FaZe wcześniejsze opuszczenie zawodów w Brazylii, co było nieoczekiwanym wynikiem dla zespołu, który wydawał się wspiąć na szczyt po dobrym występie na IEM Road to Rio Europe RMR na Malcie. Kiełkowaćtymczasem mogą odetchnąć z ulgą po kupieniu sobie kolejnego życia, ale będą musieli w dalszym ciągu wykazywać dobrą formę, patrząc na kolejny mecz przeciwko Duch w poniedziałek na basenie 1-2.

Zyphon włączył się w pomoc Sprout, zadając kilka rund powodujących zabójstwo

Kiełkować rozpoczął serię na Vertigo, nabierając energii dzięki zwycięstwu w rundzie pistoletowej i podwyższył 5-0 po stronie CT. Ninjas in Pyjamas dał oznaki życia, oddając w odpowiedzi dwie rundy, ale po tym wyglądał na przygnębionego Ismail „⁠Refrezh⁠” Ali i Rasmus „⁠Zyphon⁠” Nordfossa w połączeniu z kilkoma rundami wielozabójczymi, aby podwoić Kiełkowaćprowadzili 10-2, a Szwedzi odrobili stratę trzema rundami na koniec połowy.

Ninjas in Pyjamas ledwo udało mu się odzyskać sytuację 2 na 4 w drugim pistoletu, ale w następnej rundzie walczył za pomocą wymuszonego zakupu, aby wcześnie zyskać przewagę w obronie. Tempo zaczęło przechylać się na korzyść Aleksibstamtąd ludzie, a rundy toczyły się w przeważającej mierze na ich korzyść, gdy różnica w wynikach zaczęła się zmniejszać, a NIP zdołał w ciągu jednej rundy wyrównać na korzyść 11-10. Kiełkować ledwo jednak utrzymał się na prowadzeniu i wyszedł po wymianie ciosów, aby odzyskać kontrolę nad przebiegiem meczu i zamknąć mapę, 16-11.

Cyfonia nadal stanowił potężną siłę Kiełkować po stronie T Ancienta, pozwalając swojemu zespołowi na kolejny mocny start i utrzymując takie samo prowadzenie 5:0. Jeszcze raz Ninjas in Pyjamas zaczęli odzyskiwać równowagę dopiero w połowie połowy, ale powstrzymali się przed kolejnym wybuchem na początku meczu, skutecznie wypracowując sobie kilka niekorzystnych sytuacji, tylko dla zwycięzca „⁠Staehr⁠” Staehr aby zabezpieczyć kluczowe sprzęgło 1 na 3, którego ledwo można utrzymać Kiełkować na czele przy zmianie bocznej.

Kiełkować raz powiększyli przewagę po stronie CT, zamieniając zwycięstwo w rundzie pistoletowej w serię trzech i wyszli na prowadzenie 11-7. Konopie „⁠Hampus⁠” Kwestia kłopotliwa zastrzelił trzech Kiełkować członkowie, aby odzyskać sytuację 3 na 5 i zdobyć NIP w pierwszej rundzie strony T, ale Kiełkować szybko odpowiedzieli dwiema rundami i utrzymali prowadzenie. Sytuacja zaczęła wyglądać ponuro Ninjas in Pyjamas ponieważ rundy, które wygrali od tego momentu, wyglądały na męczące, przede wszystkim Kiełkować marne zalety i Ninjas in Pyjamas wychodzić naprzeciw sytuacjom w końcówkach rund, aby dogrywka była w zasięgu ręki. Jednak brak wyjaśnienia Cyfonia po wejściu na stronę A w rundzie 30 ostatecznie doprowadziło do upadku NIP, pozwalając Kiełkować zapewnić sobie zwycięstwo 16:14.