Vitality najlepiej fnatic, aby pozostać niepokonanym na Malcie PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Vitality najlepiej fnatic, aby pozostać niepokonanym na Malcie

Witalność pozostają niepokonani w grupie A sezonu 16 ESL Pro League po pokonaniu fnatic, 2-1. The Dan „⁠ApEX⁠” MadesclaireProwadzony skład przeżył 6-16 gonitwy na pierwszej mapie Nuke, po czym zakończył odwrotny zamach z odpowiednio 16-12 i 16-11 zwycięstwami na Inferno i Mirage.

Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta nadal prowadzi turniej indywidualnie, a Francuz ma średnią ocenę 1.32 w serii. Witalność będą starać się utrzymać swoją silną pozycję w turnieju do tej pory, z którą się zmierzą Natus Vincere września 3 o godz 19:30 , gdzie zwycięstwo zapewniłoby europejskiemu miksowi miejsce w play-offach.

fnatic, z drugiej strony, ponieśli drugą z rzędu porażkę w grupie A, po początkowym dobrym początku od klinicznego zwycięstwa nad Ninjas in Pyjamas w grze otwierającej. Europejski kombinat będzie miał nadzieję, że wróci na tor, gdy zmierzą się z nim Duch września 3 o godz 16:00 .

ZywOo do tej pory prezentował mocne liczby w tym wydarzeniu

fnatic's wybór Nuke'a rozpoczął serię, z William „⁠Mezii⁠” wesoły i firma rozpoczynająca swój wysiłek po stronie T prawą nogą, kiedy wyprowadzają na planszy prowadzenie 4-0. Nie trwało to długo Witalność aby odpowiedzieć, jednak doprowadzając do sytuacji patowej 5-5 z tyłu gwiezdnego występu 13-6 KD przez Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi. fnatic odzyskał jednak pod koniec połowy, dodając cztery z ostatnich pięciu rund, aby pochwalić się wygodną przewagą 9-6 przy zmianie.

fnatic nie obejrzał się ani razu na obronę, wyłączając Witalność na każdym kroku, aby wygrać siedem rund na odbiciu i postawić bezbłędną stronę CT. Nowy rekrut czarno-pomarańczowego, Dion „⁠FASHR⁠” Derksena, był wyróżniającym się graczem swojej drużyny, osiągając średnią ocenę 1.52 przy 85 ADR do władzy fnatic do zwycięstwa 16-6.

mezii znalazł się na szczycie tablicy wyników z 20 zabójstwami na Nuke

Witalność i fnatic wymieniali ciosy na początku Inferno, żadna ze stron nie była w stanie przełamać impasu, ponieważ siedzieli martwi nawet po czterech rundach. Klasyczny występ autorstwa Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson po stronie CT była jedyna rzecz, która zachowała fnatic na mapie, gdzie 28-latek konsekwentnie znajduje wpływ dzięki pięciu rundom wielokrotnych zabójstw i 18 fragom, aby jego drużyna była tylko o jedną rundę do tyłu w przerwie.

Ciężka walka w pierwszej połowie nadal wychodziła z przerwy, a wygrane rundy przez obie strony wąsko poszły w drogę fnatic ponieważ najpierw osiągnęli liczbę dwucyfrową, 10-9. 4k z P250 by wierzchołek w 20. rundzie dozwolone Witalność aby wyrwać się z rozpędu, drużyna przerzuca to na śnieżki, aby uzyskać wynik 14-10. Jakakolwiek szansa na fnatic powrót wkrótce się skończył, ponieważ Spinx powstrzymać trafienie na stronę B w 28., aby zamknąć Inferno, 16-12.

Spinx nadal jest solidną inwestycją dla Vitality, ponieważ prowadził swój zespół z oceną 1.47 na Inferno

Mirage był gospodarzem trzeciej i ostatniej mapy z serii, z Witalność zdobycie wczesnej przewagi 3-1 po stronie T, aby potoczyć piłkę. Pojawił się krótki okres formy fnatic do pięciu rund, ale udane chwyty przez Spinx i ZywOo trzymane Witalność mocno na siedzeniu kierowcy, ponieważ do końca połowy mieli już dziesięć rund.

To zdjęcie Witalność przewaga została dodatkowo rozszerzona po rozpoczęciu drugiej połowy, z wierzchołekŻołnierze rozbijają swoich wrogów w obronie, aby awansować do przewagi 14-8. fnatic odpowiedzieli trzema rundami, aby przeżyć, ale ten wysiłek był zbyt mały, za późno, ponieważ Witalność wygrał dwie ostatnie rundy, aby ukraść Mirage 16-11. Wspomniany duet ZywOo i Spinx były Witalnośćdecydenci, para przyczyniająca się do zwycięstwa swojej drużyny na mapie, odpowiednio 29 i 25 zabójstw.