Vitality usuwa NIP, aby zdobyć drugie zwycięstwo w EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Vitality zdejmuje NIP, aby zdobyć drugie zwycięstwo w EPL

Witalność pokonany Ninjas in Pyjamas w serii składającej się z dwóch map, wygrywając 16-14 na Nuke po odmówieniu Szwedom powrotu z wyniku 13-3 i kończąc mecz na Vertigo, 16-8.

Witalność teraz usiądź na szczycie grupy obok Natus Vincereprzy czym obie drużyny były niepokonane po dwóch pierwszych meczach. Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta kontynuował swoją wspaniałą formę na imprezie, utrzymując swoją pozycję najlepiej ocenianego gracza w serii z oceną 1.47, dzięki nowemu nabytkowi Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi niedaleko Francuza.

Tymczasem Ninjas in Pyjamas po raz kolejny miał problemy po stronie T na obu mapach, zdobywając trzy rundy na Nuke i tylko jedną na Vertigo. Po wczorajszym słabym występie w Przegrana 0:2 z fnatic, Szwedzi zajmują obecnie kłopotliwą pozycję w dolnej części grupy przed jutrzejszym meczem z drużyną Duch szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Nic dziwnego, że ZywOo był najwyżej ocenianym graczem w serii

Seria rozpoczęła się na mapie Nuke Ninjas in Pyjamas nie zbierają regularnie. Zaczęli spokojnie w ataku, m.in ZywOo W trzeciej rundzie gry doszło do starcia 1 na 3, co było sceną dla wczesnych wymian. Witalność kontynuowali dominację, prowadząc 7:0, a następnie tracąc pierwszą bramkę. Konopie „⁠Hampus⁠” Kwestia kłopotliwa znalazł udany moment z agresywnym atakiem na dolną część, zabił dwóch i dostarczył swojemu zespołowi podłożenie bomby na srebrnej tacy. Ninjas in Pyjamas nie byli jednak w stanie na tym bazować, gdyż do końca połowy odrobili jeszcze tylko dwie rundy, a do przerwy schodzili z deficytem 3-12.

WitalnośćBezbłędny strzał pistoletowy dał im dziesięć rund przewagi, a mapa była całkowicie pod ich kontrolą. Ludvig „⁠Brollan⁠” Brolin pojawił się jednak, gdy jego zespół najbardziej go potrzebował, zadając potrójne zabójstwo w następnej rundzie. Ta gra rozpaliła ogień w jego drużynie, a Ninja wygrali jedenaście z następnych dwunastu rund, a malejąca przewaga wyraźnie poprawiła morale drużyny. Witalność znaleźli drugi wiatr, który pozwolił im wygrać dwie ostatnie rundy po nieudanej passie, z kluczowym momentem Dan „⁠ApEX⁠” Madesclaire double-kill, dzięki któremu jego zespół przekroczył linię i przeniósł serię do Vertigo.

NIP wygrał w serii zaledwie cztery rundy po stronie T

Ninjas in Pyjamas zaczął mocno na Vertigo, wygrywając rundę pistoletową i utrzymując prowadzenie przez całe rundy otwierające. Goście wyszli na prowadzenie 5:2, ale nie potrafili go utrzymać Witalność zaczęli zaznaczać swoją obecność na mapie. Wynik utrzymywał się blisko przerwy, a europejski kombajn miał najwęższe prowadzenie.

Kiedy strony się zmieniły, Witalność wyglądał na całkowicie opanowanego. W całej połowie stracili tylko jedną rundę Patrick „⁠Es3tag⁠” Hansensprzęgło 1 na 2, jak zaprzeczali Ninjas in Pyjamas dowolne miejsce, nie pozwalając nawet na ustawienie domyślnego. Spinx zadomowił się na mapie, odnotowując 105 ADR na mapie, aby zapewnić swojej drużynie kolejne zwycięstwo w turnieju.