Vitality top EPL Group A wygrywając z NAVI; blokada playoffów PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Vitality top EPL Group A wygrywając z NAVI; zablokuj się w play-offach

Witalność zarezerwowali miejsce w play-off 16 sezonu ESL Pro League po tym, jak zwyciężyli w grupie A, wygrywając z NAVI, po raz pierwszy Dan „⁠ApEX⁠” MadesclaireOd czasu przejścia do międzynarodowego składu na początku roku jego oddziały zapewniły sobie zwycięstwo nad stroną ukraińsko-rosyjską. Rozgrywka zajęła wszystkie trzy mapy, a zwycięstwo Inferno od Natus Vincere ustępuje miejsca odwrotnemu zamiataniu z Witalność na Mirage i wiadukt.

Zwycięstwo oznacza, że Witalność rozpoczną swoją rundę playoff w ćwierćfinale, ponieważ mają teraz zapewnione pierwsze miejsce w swojej grupie, a także oszczędzają Ninjas in Pyjamas przed eliminacją, coś, co byłoby rzeczywistością, gdyby Oleksandr „⁠S1mple⁠” KostyliewStrona zapewniła sobie zwycięstwo. Wyścig o dwa ostatnie miejsca poza Grupą A również pozostaje szeroko otwarty, zmierzając do ostatniego dnia gry, przy czym istnieje nawet szansa, że Natus Vincere nie przetrwaj, jeśli wyniki nie pójdą po ich myśli.

ZywOo miał doskonałą wydajność w serii, kończąc z oceną 1.36

Viktor „⁠Sdy⁠” Orużew był twórcą różnicy dla NAVI na początku serii, burząc WitalnośćPróby dostania się na miejsce bombardowania A na Inferno runda po rundzie obok s1mple w przerwie zespół wspiął się na znaczną przewagę 11-4. Ten dodatkowy bufor rund okazał się kluczowy, ponieważ Witalność rozpoczął próbę powrotu w drugiej połowie z Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbauta i Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi łącząc, aby pomóc drużynie wspiąć się na dziesięć rund, ale trzy rundy z wieloma zabójstwami od s1mple pomogła NAVI przypieczętować umowę i przenieść mapę przez linię, 16-10.

Mirage spowodował zmianę pływów, ponieważ Witalność Odbił się do tyłu, chociaż linia punktowa była znacznie ciaśniejsza, ponieważ drużyny walczyły o prowadzenie przez większą część pierwszej połowy. Natus Vincere przekonwertowano garść zalet strony T z tyłu fragowania z s1mple i Valeriy „b1t” Wachowskij zablokować prowadzenie 8-7 na przerwie, ale Witalność odpowiedzieli w naturze, gdy byli na ataku, olśniewający występ od Piotr „⁠Dupreeh⁠” Rasmussen pomagając zdobywać punkty w kilku kluczowych rundach, jak Witalność jako pierwszy osiągnął punkt meczowy. Wydawało się, że Natus Vincere może wymusić dogrywkę, dwie rundy blokady prowadzące do wyniku 15-14, ale podwójne zabójstwa z Emil „⁠Magisk⁠” Rafa i Spinx położył kres tej nadziei i przeniósł serię do rozstrzygającego Overpass.

Piła wiaduktowa Natus Vincere ponownie objąć wczesne prowadzenie, zamieniając wygraną pistoletem na prowadzenie 4-0. Zajęło asa od wierzchołek dostać Witalność na planszy, ale od tego momentu zaczęli nabierać rozpędu, torując sobie drogę, by zdobyć sześć rund przed przerwą. W obronie międzynarodowy skład przejął całkowitą kontrolę, ZywOo udział w spójnym wysiłku defensywnym z ich strony, który sprawił, że NAVI wyglądał na głupca. dyżurpróby ataku przez potwora i b1t's A lurks okazał się nieskuteczny w większości rund i s1mplebohaterstwo nie wystarczyło, aby odwrócić losy, Natus Vincere dodanie tylko trzech rund do swojego wyniku wcześniej Witalność zamknięte rzeczy 16-12.