Woxic gwiazdy, gdy Eternal Fire pokonują Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Woksowe gwiazdy, gdy Wieczny Ogień pokonuje Liquid

Wieczny Ogień pokonali Ciecz w serii dwóch map, wygrywając Vertigo (16-13) i Inferno (16-11). wolny „⁠Woxic⁠” Eker dominował w meczu, zdobywając 34 zabójstwa na Vertigo i 31 na Inferno, uzyskując średnią ocenę 1.78.

Wieczny Ogień utrzymaj przy życiu swoje marzenie o play-offach ESL Pro League, wygrywając 2-0 w meczu przeciwko Movistar Riders czeka na nich w ostatnim dniu gry.

Na drugim końcu, Ciecz zmarnowali wczesną szansę na zagwarantowanie sobie miejsca w pierwszej trójce, ale wciąż są w drodze do awansu do play-offów. Amerykanie z Ameryki Północnej wezmą udział Cloud9 w niedzielę w nadziei na zdobycie trzeciego zwycięstwa, aby utrzymać się w rywalizacji o play-off.

woxic wykazał dominującą formę w serii

Po wczorajszych zmaganiach na mapie, Ciecz ciekawie postanowiłem zacząć od strony terrorystycznej Wieczny OgieńWybór Vertigo. Jonathan „⁠EliGE⁠” Jabłonowski dostarczona Ciecz pistoletówka z poczwórnym zabójstwem, ale Wieczny Ogień natychmiast odpowiedzieli własną rundą. Drużyna turecka objęła prowadzenie 5-2, z woxic świetny początek gry z kilkoma wielokrotnymi zabójstwami, ale przewaga nie trwała długo. Ciecz wkrótce wyrównali wynik i wyglądali, jakby mieli wygrać połowę, ale Wieczny Ogień odpowiedzieli decydującą rundą, w której byli uzbrojeni tylko w pistolety, aby wybić połowę 8-7.

Druga połowa była coraz bardziej zadziorna, ponieważ obie drużyny walczyły o wzięcie gry w swoje ręce, przegrywając z pistoletami i indywidualnymi błędami w historii połowy. Drużyny wymieniały się rundami w pierwszych kilku, wcześniej Josh „⁠OSee⁠” Omchybione strzały w cenie 10-10 Ciecz. Ich gospodarka została złamana i spadły 10-13, po czym drużyny wymieniały się rundami. woxic i izmailkański „⁠XANTARES⁠” Dortkardeş zapewnił kluczowy moment na mapie, ponieważ ich dwaj bohaterowie AK-47 zapewnili dwa zabójstwa wejściowe, aby umieścić stronę turecką w punkcie mapy i okaleczyć Cieczgospodarki, ostatecznie zamykając mapę 16-13.

Ciecz rozpoczął się gorący start w Inferno, negując Wieczny Ogieńzwycięstwo w pistoletówce z serią siedmiu rund. Z linią wyników wyglądającą ponuro dla Turków, XANTARES dostarczył potrójnego zabójstwa, które całkowicie zmieniło rozmach gry. Wieczny Ogień wrócił, aby wygrać połowę 8-7, z woxic zabicie 21 wrogów w przerwie, w tym oszałamiające sprzęgło 1vs2.

Druga połowa rozpoczęła się od Wieczny Ogień wyszli na szczyt w wojnach siłowego kupna, gdy ścigali się na prowadzenie 13-9 w krótkim czasie. Gorączka pistoletów na stronie A złamała Ciecz ekonomii, co doprowadziło do zdobycia przez nich zaledwie dwóch rund po ich stronie CT, a stamtąd kolejne niesamowite wyniki woxic okazały się zbyt trudne do obsługi Ciecz jak stracili mapę 11-16.