Młodzi Ninja wygrywają 6. sezon WePlay Academy League PlatoBlockchain Data Intelligence. Wyszukiwanie pionowe. AI.

Młodzi ninja wygrywają 6. sezon WePlay Academy League

Młodzi ninja wygrali sezon 6 WePlay Academy League, pokonując Akademia Duchów 2-1 (7-16 Dust2, 16-11 Vertigo, 16-8 Nuke) w wielkim finale, aby zapewnić sobie tytuł i odzyskać siły po porażce w sobotnim finale konsolidacyjnym.

Szwedzi zatrzymali się Akademia Duchówprzeszli przez całe wydarzenie, w którym zwyciężyli w grupie B i bez szwanku przeszli przez drabinkę play-off, pokonując nawet Młodzi ninja w finale górnej drabinki z wynikiem 2:0.

Młodzi Ninja zdobywają swój pierwszy w historii tytuł WePlay Academy League

Jednak ten sam wynik nie wystąpił w decydującym tytule Młodzi ninja w rewanżu z drużyną Ukraina-Rosja zdecydowali się na zupełnie inną pulę map. Zamiast walczyć o Miraż i Wiadukt, ztr i firma zdecydowała się zakazać pierwszej i pozostawiła Dust2 w puli, mapę, z którą ostatecznie przegrali Akademia Duchów na początku serii.

Młodzi ninja nie mieli prawie żadnych szans na walkę na mapie i zostali po prostu zdeklasowani przez mocny atak ofensywny Akademia Duchów, który na dobry początek rozegrał dziewięć bezbłędnych rund, a później odniósł zwycięstwo 16-7.

Ninja musieli zmierzyć się z trudnościami na Vertigo, a prowadzenie 3-1 po stronie T na początku szybko spadało w miarę upływu czasu. Akademia Duchów wygrał osiem z dziewięciu kolejnych rund. Szwedzka drużyna podniosła się pod koniec połowy, wygrywając dwie ostatnie rundy i nadając impet własnej defensywie, która okazała się niemal nie do przebicia, ponieważ wygrała dziewięć rund po przerwie, a wkrótce potem zapewniła sobie zwycięstwo.

Stamtąd, Młodzi ninja przejął kontrolę nad serią, nadrabiając początek 1-4 na Nuke, uciekając z prowadzeniem po stronie CT, wyciągając do przerwy trzy rundy na prowadzenie. Tempo zostało ponownie utrzymane po zmianie połowy, a sześć rund po stronie T natychmiast zapewniło szwedzkiej drużynie punkt meczowy, po czym ponownie odnieśli do domu zwycięstwo 16-8 i zapewnili sobie zwycięstwo w serii.