Borussia Dortmund Secures its Place in the Champions League! PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertical Search. Ai.

Borussia Dortmund si je zagotovila mesto v ligi prvakov!

Pravkar smo proslavili zmago Borussije iz Dortmunda v finalu Bundeslige. Takrat je nogometna ekipa zdrobila Leipzig in dvignila peto mesto Nemški pokal.

Tekmo smo spremljali zadržan in smo bili verjetno še bolj veseli kot igralci sami. Posledično je Borussia Dortmund vstopila v četverico najmočnejših nogometnih ekip in si po 33 odigranih zmagovitih krogih zagotovila mesto v ligi prvakov.

Ildar Sharipov, ustanovitelj in predsednik InstaForexa, je dejal: “Trenutno InstaForex ni le posrednik, temveč IT podjetje, ki veliko vlaga v tehnologijo in si strankam prizadeva redno ponujati nove inovativne izdelke. Dobro je znano, da ima IT tudi v nogometu zelo pomembno vlogo, zato ne iščemo le vodilne ekipe, temveč tudi tehnološke navdušence v nogometu, ki se popolnoma ujemajo z našo poslovno filozofijo. Iz teh razlogov je bila naravna izbira, da se povežemo s takšno ekipo, kot je Borussia iz Dortmunda. Veselimo se sodelovanja s klubom za nadaljnji razvoj naših blagovnih znamk na trgih Azije in neodvisnih držav. "

Na gostujoči tekmi 33. kroga, ki je potekala tri dni po finalu Bundeslige, je Borussia Dortmund pri Mainzu slavila s 3: 1. To je bila 19. zmaga ekipe v tej sezoni.

Črno-rumeni so vse presenetili s spektakularnim timskim delom in briljantno tehniko. Med tekmo je Borussia Dortmund naredila 681 podaj, 13-krat streljala v vrata in dosegla 4 zadetke.

Dejansko je bil odstotek posesti žoge Borussije Dortmund dvakrat večji kot delež nasprotnika.

Instaforex

V prvih 45 minutah igre je ekipa dosegla dva zadetka. V 23. minuti je branilec Rafael Guerreiro odprl rezultat za Borussijo iz Dortmunda.

V 43. minuti je vezist Marco Reus nadaljeval zmagoviti niz. Zdelo se je, da je izid tekme vnaprej določen, a Mainz se ni nameraval tako zlahka predati.

V drugi polovici tekme je Borussia Dortmund naporno branila. V 80. minuti je Julian Brandt dosegel 3. zadetek. Mainz je rezultat odprl po zaslugi enajstmetrovke, vendar ni mogel metati sence na zmago črno-rumenih.

InstaForex ekipi čestita za zasluženo zmago in prvakom želi še bolj veličastne zmage! Junija bomo gledali nogometni klub, ki igra v ligi prvakov.

Borussia Dortmund se bo turnirja udeležila petič zapored. Prepričani smo, da bo ekipa praznovala še izjemnejše dosežke in upala na nepozabne športne dogodke v prihodnosti.

Vse se zgodi z razlogom. Odkar je InstaForex postal sponzor Borussije iz Dortmunda, ekipa ni izpustila niti enega turnirja in je iz leta v leto dvigovala nemški pokal.

Naš nekdanji partner Liverpool je po 4-letni sponzorski pogodbi z našim podjetjem v obdobju 2014–2018 osvojil pokal Lige prvakov UEFA. Predvsem Magnus Carlsen je od začetka našega sodelovanja leta 2011 na vrhu svetovne lestvice FIDE.

O InstaForexu

Trenutno InstaForex je eden vodilnih posrednikov na trgu Forex. Število strank podjetja presega 7,000,000 ljudi po vsem svetu, obseg trgovanja InstaForex pa se vsak dan povečuje.

V zvezi s tem se InstaForex veliko posveča zagotavljanju nemotenega in rednega dela strežnikov za trgovanje, kar omogoča porazdelitev toka naročil strank med številne strežnike, vključno s posredniškimi podatkovnimi centri.

Zgodovina sponzoriranja posrednikov v športnem športu po vsem svetu vključuje ekipo Premier League Liverpool FC in ekipo Formulas Dragon Racing.

InstaForex je vsako leto od lansiranja nagrajen in je zmagal v kategorijah, kot so najboljši posrednik v Aziji, najboljši posrednik v vzhodni Evropi, najboljši posrednik na drobno Forex, najboljši posrednik v neodvisnih državah in mnogi drugi.