Čestitke majskim zmagovalcem turnirja Lucky Battle PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Čestitamo majskim zmagovalcem turnirja Lucky Battle

Bitcoin Chaser - 4. junij 2021

Prejšnji mesec je igralnica Winz.io predstavila še enega briljantnega Turnir: Srečna bitka. Turnir daje igralcem priložnost, da pridobijo dodaten denar na hišo samo zato, ker delajo tisto, kar smo najboljši: igramo naše najljubše igre. Cilj tekmovanja je doseči najvišji množitelj stav na igralnem avtomatu. Nagradni sklad 1,500 EUR + 500 EUR Brezplačni vrtljaji se deli med najboljših 20 igralcev, brez zahtev glede stav.

Prvi mesec tekmovanja je bil izjemno uspešen. Za praznovanje je Winz.io objavil največje dobitke na igralnih avtomatih, kdo jih je osvojil in podrobnosti o tem, katere stave in igre so bile najbolj donosne za tekmece. Spodaj smo ročno izbrali nekaj vrhuncev, ki jih bomo delili z vami. Nadaljujte z branjem do konca tega članka, če želite izvedeti, kako lahko sodelujete v naslednjem krogu turnirja. Da, tako je. Lucky Battle bo potekal vsak teden!

V prvem tednu maja je bil igralni avtomat Floating Dragon podjetja Pragmatic Play igralni avtomat z najvišjim množiteljem – neverjetnih x5,000. Srečni zmagovalec je bil Gudmundur, ki je stavil le 0,5 USD in dobil 2,500 USD nagrade na avtomatu. Poleg tega je Gudmundurjev množitelj x5,000 zasedel prvo mesto na turnirju Lucky Battle in igralcu prinesel nagrado 500 EUR. V drugem tednu tekmovanja je bil najvišji doseženi množitelj nekoliko nižji x1,509 od Reactoonz by Play'n Go. Stave so bile višje v tretjem tednu, ko je Haris dosegel množitelj x4,587 s stavo 0.4 EUR na igralnem avtomatu Moriarty Megaways iSoftBet. Čestitke vsem nagrajencem!

Winz.io se je gotovo počutil super velikodušnega, saj so maja 10 objavili tudi seznam 2021 najbolj nagrajujočih igralnih avtomatov na Winz.io. Prvi trije na njihovem seznamu so: Elvis Frog v Vegasu od Bgaming, Mehanska deteljica Bgaming in Book of Shadows Nolimit City.

Zdaj, ko veste za turnir Lucky Battle Winz.io, se verjetno sprašujete, kako se vključiti v akcijo. Na srečo se morate samo odpraviti na Winz.io in začeti igrati svojo najljubšo igro reže. Če ujamete največji množitelj vrtljajev od vseh igralcev, boste ob koncu tedenskega turnirskega obdobja razglašeni za zmagovalca.

Želite izvedeti več o Winz.io? Oglejte si naše Pregled igralnice Winz.io.