ESL Impact Season 2 set to start PlatoBlockchain Data Intelligence. Vertical Search. Ai.

ESL Impact 2. sezona se je začela

Druga sezona ESL Impact League je pripravljena za začetek z osmimi ekipami v evropski diviziji, ki se šest tednov borijo za dve mesti na finalu LAN, ki bo konec novembra v Jönköpingu. Kasneje čez dan bosta sledili še južnoameriška in severnoameriška divizija.

Dogodek se začne z dvema najboljšima od treh dvojnih skupin, iz katerih bosta prvi dve ekipi v vsaki skupini napredovali v končnico. Skupina bo enojna eliminacija najboljšega od treh, ki se bo končala tako, da si bosta finalista zagotovila mesto v finalu LAN.

Aktualni prvaki Nigma Galaxy bodo favoriti za napredovanje

Galaksija Nigma bodo v to sezono Impact vstopili kot udobni favoriti, ne le za napredovanje v finale iz evropskega dela lige, ampak tudi za zmago na celotnem dogodku. Večinsko ruska ekipa je zmagala na ESL Impact Season 1 Finals in ESL Impact Valencia na dominanten način, pri čemer je zmagala na slednjem, ne da bi izgubila en sam zemljevid.

Ponašajo se tudi z verjetno najboljšim igralcem na ženski sceni v svojih vrstah, Ana “ANa” Dumbravă, ki je bil najvišje ocenjen igralec v finalu 1. sezone z oceno 1.36 na osmih zemljevidih ​​in drugi v Valencii z oceno 1.40 na šestih zemljevidih.

Nadaljnje ekipe s prejšnjimi izkušnjami Impact LAN so predstavljene v treh oddelkih: VELIKA OPREMA, ki se je v finalu 1. sezone uvrstil med najboljše štiri in NAVI kopja, ki se je v Valencii uvrstil med prve štiri, se bo boril v evropski diviziji.

Preberi več

CLG Red napoveduje prenovljen seznam

CLG Rdeča na čelu severnoameriškega tekmovanja in avgusta predstavili novo ponovitev svojega seznama po prenovi. Gostitelji južnoameriškega dela FURIJA fe, drugouvrščeni v finalu 1. sezone in v Valencii, an MIBR fe stran, ki se je v Valencii uvrstila med prve štiri, in Črni zmaji fe ki so se udeležili finala 1. sezone.

NIP fe in Astralis feNjihovi novi igralci bodo debitirali v evropskem delu 2. sezone, v upanju, da bodo naredili vtis na svojih prvih nastopih.