fnatic napreduje v končnico IEM Rio Major, potem ko je premagal BIG PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

fnatic napreduje v končnico IEM Rio Major, potem ko je premagal BIG

Fnatic dosegli zmago nad BIG v skupini 2-1 na IEM Rio Major Legends Stage, premagali nemško ekipo v seriji z dvema zemljevidoma in si prislužili mesto v Jeunesse Areni, njihov prvi nastop v končnici Major po ELEAGUE Boston 2018.

Mednarodna sestava je nadaljevala z dokazovanjem svoje moči na Overpassu na začetku serije in kaznovala BIG ker je pustil zemljevid v bazenu kljub temu, da je nemška stran na koncu zelo izenačila izid. Zagon, prenesen v drugi zemljevid serije, Mirage, in Fnatic so bili hitri pri zagotavljanju zmage in svojo vrnitev na Major uspešno spremenili v mesto v fazi bracket.

BIG imajo še zadnjo priložnost, da si zagotovijo lastno mesto v končnici v igri 2-2, tekmo do-or-die in zadnje življenje ekipe, potem ko so zapravili že dve priložnosti za kvalifikacijo in padli na prvo mesto FURIA in zdaj Fnatic.

nicoodoz je ugotovil dosleden vpliv v seriji in objavil oceno 1.29

Trojni uboj in sklopka 1 proti 1 Elias “⁠S1n⁠” Stein dovoljene BIG stopiti z desno nogo na nadvozu in naknadno pretvorbo proti Fnatic's eco je dodal ta rezultat za vodstvo z 2-0. Nemška ekipa ni pobegnila prednosti, saj se je prva strelna runda končala Fnatic, in čeprav je v naslednjem krogu prišel odgovor od BIG, je šel zagon na koncu v prid William “⁠Mezii⁠” Merriman's moški, ko so dosegli vodstvo 6-3 po zaslugi peščice več ubojev iz Nico “⁠Nicoodoz⁠” Tamjidi. s1n in Johannes „BtabseN⁠“ Wodarz je svoji ekipi pomagal ohraniti izid v izdihljajih polčasa, kar je prispevalo k zmagam v dveh krogih, a nenehno spodbujanje in ključni vstopi Fnatic jim je omogočilo, da vodijo 9-6 v smeri menjave strani.

Ubijanje štirikolesnikov iz Dion “ASFASHR⁠” derksen ni bilo dovolj dati Fnatic zmago v drugi rundi s pištolo in BIG začel pridobivati ​​na pari, potem ko je zmagal v peščici situacij v poznem krogu, izenačil rezultat na 10-10. mezii in podjetje je začelo napredovati, ko se je njihovo gospodarstvo stabiliziralo in je prišlo do orožja, agresija v celotnem priključku in kopalnicah v kombinaciji z zvezdniškim multi-fraggingom iz FASHR da dobijo match point. Zdelo se je kot BIG lahko izsilil nadure in zavrnil Fnatic zmaga pri regulaciji, ko se je vrzel začela zmanjševati, Florian „⁠SyrsoN⁠“ Rische zlasti okrevanje para krogov, ampak Fnatic skrajšal kratkotrajno vrnitev, le sramežljiv dodatnih krogov, tako da je zmagal s 16-14.

FnaticŠvedski veteran je močno napredoval, da je ekipo ohranil v vodstvu večino Miragea, štiri zgodnje runde od BIG ponuja malo tolažbe kot Freddy ⁠KRIMZ⁠ Johansson opustošila poskuse nemške ekipe, da napadejo mesta za bombe krog za krogom. Prvi polčas je bil kljub temu razmeroma izenačen BIGzgodnji začetek, Fnatic dosledno izklapljanje BIGMetodični poskusi pridobiti nadzor nad zemljevidom na poti do vodstva 10-5 ob polčasu.

BIG zdelo se je, da se bodo začeli vračati na strani CT v drugem polčasu, ko so bili na vrhu zgodnjih menjav v pištolskem krogu, toda nikoodoz v zadnji sekundi zgrabil situacijo 1 proti 2, da je ohranil nadzor nad svojo ekipo. Od tam, BIG skorajda ni imel nobene možnosti, da bi se vrnil na zemljevid, saj je skoraj dosegel dve zmagi v eko rundi, le da bi klonil na zadnji oviri kot Fnatic zaključene stvari, 16-7.