G2 natančno maščevanje vitalnosti; kvalificirati za BLAST Fall Final PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

G2 natančno maščevanje vitalnosti; kvalificirati za jesenski finale BLAST

G2 se uvrstijo v finale BLAST Premier Fall, potem ko so si zagotovili zmago v povratnem dvoboju proti Vitalnost v kategoriji zadnje priložnosti, s čimer se je za las izognil zmagi v seriji, ki je šla daleč in je zahtevala skoraj vsako posamezno rundo v rednem delu, da se je končala.

HooXi še posebej pokazal veliko boljšo individualno formo, potem ko je imel slabe predstave na dosedanjem tekmovanju in še posebej na prejšnjem srečanju ekipe z Vitalnost, z danskim kapitanom izjavil po tej izgubi da ni "opravičila za [njegovo] individualno raven" in da si bo prizadeval, da bi se dvignil na njunih naslednjih tekmah.

Ilya “⁠M0NESY⁠” Osipov prav tako je izstopal za ekipo pri zmagi, saj je bil konstanten zvezdnik, ki je našel kritičen vpliv v nekaterih najbolj ključnih trenutkih igre in jim pomagal prevzeti stvari na Mirageu skupaj Nikola "INiKo⁠" Kovač in Justin “⁠Jks⁠” Savage.

m0NESY je bil mogočna sila v seriji in je pomagal G2 zmagati

Vertigo je bilo bojišče, kjer se je začela povratna tekma, in G2 so bili vroče iz vrat kot Nemanja “NhuNter-⁠” Kovač in jks skupaj, da bi obnovili situacijo 2 proti 5 po namestitvi in ​​zmagali v prvi pištolski rundi. Napačno postavljeni skladi iz Vitalnost videl še dva kroga G2 pred trojnim ubijanjem iz Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut dobil svojo ekipo na krovu, z Lotan “PinSpinx⁠” Giladi mu stopi ob bok, da bi mu pomagal Vitalnost povzpeti se na vodstvo 6-4. Od tam pa se je vse pojavilo G2, Niko in jks zlasti okrepitev, saj je njihova ekipa zmagala pet krogov zapored in prevzela vodstvo ob polčasu.

ZywOoMočna forma se je nadaljevala tudi v drugem polčasu in podala Vitalnost priložnost, da se ubraniš in si povrneš vodstvo, k čemur pomaga trojni uboj in 1vs2 sklopka Emil "GMagisk⁠" Zreli. Da ne bi zamudili, G2 odgovorili s šestimi lastnimi naboji, HooXi še posebej, ko je med nizom izstopal z dvema rundama z več uboji, ko je izenačil rezultat fragginga preostalega dela svoje ekipe na poti do ujemanja točke. Kljub Dan “⁠ApEX⁠” Madesclairepo svojih najboljših močeh izsiliti nadure, Vitalnost na koncu so ga ustavili na zadnji oviri kot G2 so izbrali svoj zemljevid preko črte in dosegli zmago s 16-14, ko se je serija preselila na Dust2.

HooXi je imel tokrat veliko boljši rezultat proti Vitalityju

Vitalnost vrnili nazaj na začetku izbire zemljevida, si opomogli po izgubi pištolske runde z zmago na forcebuyu in hitro pretvorili ta zagon v močan pohod rund. Peščica ugodnih situacij za G2 zbledel v spominu, ko so ostali z zaostankom 3-10, z m0NEZI biti tisti, ki je ponudil majhen svetilnik upanja, saj je pomagal zmagati v dveh zadnjih krogih in zmanjšati vrzel, ko sta se strani zamenjali.

Dvojice iz ZywOo zaklenil mesto bombe B, da bi obdržal Vitalnost v nadzoru, zagon, ki so ga uporabili za povečanje vodstva na 13-5. m0NEZI in HuNter- združeni v prizadevanju, da bi vrnili zemljevid nazaj, se počasi približujejo izenačenju rezultata, vendar Spinx in Magisk okrepil, da bi zanikal in svoji strani odobril dva zadnja kroga, da bi prisilil Miragea, ki odloča.

Tam, G2 odbil nazaj, sprva zdesetkal Vitalnostobrambe za vodstvo s 7-1. Potreboval je ogromen napor Vitalnost koncu polčasa zmanjšati ta zaostanek, a to jim uspelo zahvaljujoč ZywOo, ki je svojo ekipo rešil iz številnih ključnih pomanjkljivosti, saj je do premora odigrala šest krogov. Zmaga s pištolo in ekonomski nadzor, ki je prišel z njo, sta celo omogočila Vitalnost za kratek čas prevzeli vodstvo pri 11-10, vendar niso mogli pobegniti z zemljevidom kot Niko in jks dosegel več krogov za G2, ki jim je pomagal priti do izenačene točke, preden so uspeli izvleči zmago s 16-13 in osvojiti niz.