Junaško izločite Spirita iz IEM Rio in si zagotovite mesto v polfinalu PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Junaško izločite Spirita iz IEM Rio in si zagotovite mesto v polfinalu

Junak zmagal z 2-0 v svoji četrtfinalni seriji IEM Rio Major proti Spirit potem ko so Rusi izbrali zemljevid Vertigo 16-8, preden so zaključili tekmo na Overpassu 16-14. Vsak član Junak potegnili svojo težo prispevali k zmagi, a je kapetan Casper „AdcadiaN⁠“ Møller ki je bil zgled in končal kot najboljši fragger svoje ekipe s 40 uboji in oceno 1.24 skozi celotno serijo.

SpiritNjihova kampanja na Rio Majorju se konča v četrtfinalu, ko izstopijo iz tekmovanja na 5. do 8. mestu. Na obeh zemljevidih ​​so imeli prednost na začetku, vendar so zaradi nezmožnosti, da bi izkoristili svojo prednost, na koncu spakirali Majorja. Igor “W0 čudovito” Ždanov blestel na obeh zemljevidih ​​in vodil svojo ekipo s 47 uboji in oceno 1.25, a na koncu njegova prizadevanja niso bila dovolj, da bi obdržal Spirit v Riu.

Junaški zdaj čaka zmagovalca zadnjega četrtfinala med FURIO in NAVI

Spirit potegnili prvo kri v seriji, potem ko so neugodno situacijo 2 proti 5 spremenili v uvodno zmago v pištolski rundi Paul “⁠S1ren⁠” Ogloblin's quad-kill. Obe strani sta ostali izenačeni, saj je bil rezultat pred tem 3-3 Junak osvojil šest od naslednjih sedmih po zaslugi niza odločilnih iger kadijaN, René "ETeSeS⁠" Madsenin Rasmus “⁠Sjuush⁠” Beck povečati svojo prednost na 9-4. Spirit nenehno odločali za napad na stran A bomb, vendar so jih zaprli Junakobramba vedno znova, zaradi česar so Danci ob odmoru vodili z 10-5.

Leonid "⁠Copper⁠" VišnjakovNjihova posadka je zaigrala na strani CT, ko je izvedla prva dva kroga in zmanjšala zaostanek na tri. Od te točke naprej pa Junak bi se izkazal za pretežkega nasprotnika za Ruse, saj so osvojili zemljevid pri 15-7 in končali Vertigo 16-8 dve rundi pozneje. sjuush je bil ključni dejavnik za uspeh njegove ekipe v ofenzivi, saj je pustil, da je njegova puška zapojela in z lahkoto izpuščal večkratni udarec za večkratnim udarcem.

Rusi so zadeli uvodno pištolo na Overpassu in svojo prednost pretvorili v hiter zaostanek 3-0 s1rennjegov brezhiben začetek z 8-0 K-D. Njihov zgodnji uspeh je takoj zanikal Junak ki so ponovili njihovo predstavo na Vertigo in dosegli prednost 8-4 na zadnji strani James "⁠Jabbi⁠" nygaardnjegovih 14 ubojev na strežniku. Moštvo CIS je končno ustavilo krvavitev v 13. krogu in je bilo videti pripravljeno, da zasede naslednjo rundo, toda veličastna sklopka 1vs3 od kadijaN premaknil zagon nazaj na Junak ki je polčas vstopil le šest krogov stran od polfinala.

Spirit prišel iz vrat z zamahom in dobil štiri zaporedne zmage, da bi začel drugi polčas, kar je prineslo Junakvodi do samo enega. Sedem krogov kasneje so Rusi končno dohiteli zaostanek kadijaNposadke in dosegli rezultat na 13 na vsakega. Tudi z zagonom igre, ki je zdaj za njimi, sta dva pozna udarca v zgornje mesto bombe učinkovito zapečatena Spiritusoda kot Junak je v zadnjem krogu rednega dela zmagala s 16-14.