KSCERATO nastopa kot FURIA, ki premaga Movistar Riders v EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

KSCERATO nastopa kot FURIA, ki premaga Movistar Riders v EPL

FURIA Poraženi Movistar Riders v seriji z dvema zemljevidoma, kjer je dominiral nad Ancientom (16-3) in zaključil serijo s povratkom od 7-13 na Nuke (16-13). Kaike “KSCERATO” Cerato je imel fantastično serijo, z oceno 1.73 in 52 uboji.

FURIA zdaj je na vrhu skupine D z izidom 2-0 Cloud9, z naslednjo tekmo proti Tekočina prihaja v petek ob 19:30 . Medtem je to drugi poraz skupinskega dela za Movistar Riders, pri čemer se soočajo Španci Cloud9 v naslednjem krogu igre.

KSCERATO je bil zvezda predstave

Serija se je začela na Ancient, z Movistar Riders začenši na strani manj favoriziranih teroristov. Španci so zelo slabo začeli, izgubili pištolsko rundo in bili preprosto nadigrani v uvodnih izmenjavah, z FURIA zmagal vseh 15 krogov polčasa. Movistar Riders je v prvem polčasu dosegel samo en uvodni uboj, poleg tega pa le tri bombe, ekipa pa se je najbolj približala uvrstitvi na ploščo v predzadnjem krogu, kjer jih je zavrnil André "Kapljica" Abreuje sklopka 1 proti 2.

Zmaga s pištolo je pomenila Movistar Riders vsaj izognili 16-0 in lahko dobili tri runde, saj se je zemljevid končal s prevladujočo zmago 16-3 za Brazilce.

Nuke se je izkazal za veliko bližjo afero, z Movistar Riders ob nadzoru uvodnih nekaj rund, prepreči izgubljeno situacijo 3 proti 5 na spodnjem mestu. FURIA vrnil v igro po zaostanku z 2-6, z KSCERATO v več krogih je dosegel učinek, da je izid polčasa postavil na 8-7 v korist Špancev.

Movistar Riders osvojili drugo pištolo in izgledalo je, kot da bodo pobegnili z igro, ter vodili do vodstva 13-7. FURIA kmalu zatem stabilizirala, z KSCERATO spet ustvarjalec razlik. 23-letnik je dosegel neverjetno pomemben quad kill v situaciji 3 proti 5 pri rezultatu 13-9, pri čemer se Brazilci nikoli niso ozrli nazaj in so igro zaključili z zmago 16-13.