Liquid je premagal MOUZ in se uvrstil v polfinale Malta PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Liquid premaga MOUZ in se uvrsti v polfinale na Malti

Tekočina nadaljevali z impresivnim porastom od dodajanja Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis na seznam tako, da je potrdil najmanj uvrstitev med prve štiri v ESL Pro League, najboljši MOUZ 16-10 na Infernu in 16-11 na Ancientu.

MOUZ delno trpel zaradi slabih iger Adam ⁠Torzsi⁠ Torzsás in Jon »⁠JDC⁠« de Castro, medtem ko zvezde svetijo Tekočina so streljali na vse cilindre. Kljub temu MOUZ so bili dovolj konkurenčni, da so dosegli dvomestno število na obeh zemljevidih, in evropska ekipa bi morda imela občutek, da bi z nekaj boljšimi individualnimi predstavami lahko vzela vsaj zemljevid.

Kar se tiče Tekočina, so se lahko zahvalili za velik del dela v tej seriji, z vstopnim delom iz YEKINDAR odlično kot ponavadi. Razdalja med njegovimi soigralci je bila prav tako dobra, kar jim je omogočilo ugodno menjavo, ko je Latvijec padel. Morali bodo nadaljevati svojo dobro formo, če bodo želeli napredovati naprej v tekmovanju z zmagovalcem Cloud9 vs FaZe čaka v polfinalu.

oSee si je opomogel od nestabilne forme v skupinskem delu in naredil vtis proti MOUZ

Serija se je začela dne TekočinaInferno je izbran s severnoameriško ekipo, ki začne na strani T. Zmaga s pištolo za Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet in co. je odgovoril a MOUZ prisilni nakup, vendar Tekočina osvojili lastno silo in udobno prevzeli nadzor nad polovico. če YEKINDAR takrat ni sam vstopil na spletno mesto in zgrabil vnosov Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski in Keith ⁠NAF⁠ Markovič so bili popolnoma razporejeni za trgovanje in kljub več poskusom prilagoditve svoje obrambe MOUZ ni mogel iti; polčas se je končal z rezultatom 11-4 Tekočinaje naklonjen.

Zamenjava strani je prinesla tudi spremembo sreče, kot po zmagah v prvih dveh krogih Tekočina tako rekoč izginil s strežnika, zapustila jih je forma iz prvega polčasa. MOUZ, večinoma na podlagi pomembnih prispevkov iz David “Zamrznjeno” Čerňanský, so sami pokazali močno žalitev, pogosto kaznovano Tekočinase pozno umakne želvi na mestih. Življenjska 3k od Josh “⁠OVidi” ohm prekinil niz 6 krogov z odskokom od MOUZ, in temu je sledil s 4k, da bi prekinil MOUZ gospodarstvo. Tekočina pravilno zaprl prvi zemljevid 16-10.

MOUZ so začeli svoj izbor zemljevida Ancienta na nefavorizirani strani T, vendar so sami odlično začeli z zmago na pištoli in pretvorbo v vodstvo s 3-0. Z orožjem navzgor Tekočina začeli najti oprijem, in čeprav so bile runde še vedno izenačene bitke, so začeli prevzemati nadzor nad igro. Potrebni so bili ključni prispevki oGlejte v več scenarijih ponavljanja in MOUZ tu in tam je uspel zmagati v krogu, toda polčas se je končal z rezultatom 9-6 Tekočinaje naklonjen.

Še ena zmaga s pištolo MOUZ je dalo vtis, da nas čaka bližnji zemljevid, vendar so takoj padli na a Tekočina prisilno kupovati v kaotičnih okoliščinah, ki je zajel njihovo gospodarstvo in jih postavil na zadnji nogi. To je popeljalo stran NA do vodstva 12-7 in ležerno se je odmaknila MOUZ's full-buy za izsilitev drugega eco in rezultat 14-7. MOUZ uspeli zbrati nekaj odpora, a na koncu to ni bilo dovolj, saj so izgubili z 11-16.