Liquid je premaknil G2 in objavil uvodno zmago na danskem PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Liquid premakne G2 in objavi uvodno zmago na Danskem

Tekočina so odlično začeli tekmo skozi jesenski finale BLAST Premier Fall, potem ko so zmagali nad G2, 2-0. Ameriška ekipa je kaznovala svoje sovražnike na Vertigu s 16-10, preden je serijo zaključila z izjemno tanko zmago s 16-14 na Mirageu.

TekočinaZmaga je prišla kot rezultat zvezdniških predstav iz Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis in Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski. Oba igralca sta vodila svojo ekipo v seriji z 48 oziroma 45 uboji in ocenami 1.27 oziroma 1.33. Tekočina zdaj napredujejo v finale zgornjega razreda skupine B, kjer bodo igrali Natus Vincere. Obe ekipi sta se nazadnje pomerili v dvoboju najboljših na IEM Rio Major, kjer Tekočina za las odnesel domov zmago po 30-krožni mapi.

G2 padejo v nižjo skupino, kjer je v kartah zgodnja izločitev, ko se soočijo z njimi Pretok v četrtek ob 16:00 . Rasmus »⁠HooXi⁠« Nielsen in neuspešna bitka podjetja proti Tekočina je zaznamovala tudi vrnitev ekipe v tekmovalno igro. Kvintet ni odigral nobene uradne tekme od njihove katastrofalne kampanje 2-3 na IEM Road to Rio RMR oktobra, ki je prekinila niz 11 obiskanih turnirjev na Majorju in prisilila zvezdniško ekipo, da je gledala 1,250,000 $ vreden dogodek v Brazilija s strani.

YEKINDAR je popeljal svojo ekipo do zmage z 29 uboji na Mirageu

Serija se je začela na Vertigu, G2izberi. Tekočina hitro so začeli kaznovati to izbiro zemljevida s strani evropskega seznama in odpravili začetni primanjkljaj 0-3 na T-strani tako, da so sami pripravili pet rund, da bi se lahko pohvalili s tankim vodstvom sredi uvodne polovice. Tekočina's zadavitev igre se je le še okrepila, ko se je polovica odigrala; krogi z več ubijanji EliGE in YEKINDAR levo G2 dosledno se je boril v težkem boju na ponavljanjih, severnoameriška ekipa pa je trdno sedela na voznikovem sedežu, da je pobegnila s stvarmi in do odmora dosegla udobno vodstvo 9-6.

Tekočina nadaljevali svojo zmagovalno pot, ko se je igra nadaljevala. Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet'sove enote so svojemu rezultatu dodale štiri kroge, preden je mednarodna ekipa našla omembe vreden odgovor, 13-6. G2 so nekoliko našli svojo oporo in izkoristili vrzel v oklepu ameriške ekipe, da bi pojedli primanjkljaj, ter lovili mesto B tri runde v kasu, da bi rezultat vrnili na bolj izenačenega 9-13. Tekočina obrambno linijo okrepili v odgovoru, vendar z vzvišeno predstavo EliGE, ki je bil na vrhu lestvice z 31 fragi, kar je večinsko ameriški postavi dalo platformo, s katero je lahko ukradla zemljevid s 16-10.

Ekipi sta se zapletli v dvosmerni spopad, da bi zagnali Mirage. Tekočina je komaj prevzel nadzor nad gospodarstvom, da bi povečal pritisk, pri čemer je uporabil klinične izvršitve na mestu A kot odskočno desko za dvig 5-2 na T-strani. Nastal je trden timski trud G2reševanje ravno takrat, ko se je zdelo, da se stvari izmikajo; celotna postava je povezala svoje udarce in prvič v seriji prevzela vodstvo s 6-5. G2 ostalo bolj ali manj brez nasprotnikov v preostanku polčasa in zmagalo v treh od naslednjih štirih rund, da bi bilo dobro, da serijo pošlje v Inferno. HooXi se je izkazal kot presenetljiv vir ognjene moči za evropsko zvezo, saj je vodil strežnik s 14 uboji v intervalu med ekipo.

Drugi polčas se je začel z G2 prenašanje njihovega zagona naprej, kjer so dobili tri runde na odboj, da bi pridobili nekaj samozavesti. Tekočina zavrnil dovoljenje G2 dobili preveč udobno in odgovorili takoj nazaj s smrtonosnim povratnim naporom, kjer so šli v nizu šestih rund, tako da sta ekipi imeli po 12 rund. Ta težka narava je postala intenzivnejša, ko je zemljevid dosegel stopnje umiranja. G2 z dvema rundama zaporedoma vse bližje izenačeni točki, vendar Tekočina, na čelu z absolutno vrhunsko zmogljivostjo 29 ubijanj YEKINDAR, je zmagal v štirih rundah, ki so sledile, da bi osvojil zemljevid 16-14 in serijo 2-0.