Liquid premagajte fnatic in si zagotovite nastop v četrtfinalu Malta PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Liquid premagajte fnatic in si zagotovite nastop v četrtfinalu na Malti

Tekočina so si prislužili mesto v četrtfinalu ESL Pro League Season 16 po zmagi nad Fnatic v prvem krogu končnice. Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski je pognal Severnoameričane do zmage na Infernu (16-13). Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis prevzel strežnik na Ancient (16-10)

Medtem, Fnatic tretjo zaporedno izdajo turnirja zapustijo EPL na 9. do 12. mestu, pri čemer niso dosegli uvrstitve med prvih osem od marca 2020, ko so na spletu osvojili EPL 10. sezono Evropa.

YEKINDAR je bil zvezda oddaje na Ancientu z oceno 1.59

Akcija med Fnatic in Tekočina začeli so s severnoameriškim izborom Inferna. Evropska mešanica je začela stvari na strani CT z uspešno pištolo, vendar njihov niz ni trajal dolgo. Napadajoča ekipa je izkoristila nestabilno obrambno postavitev na mestu A in si zagotovila vodstvo s 7-3, zahvaljujoč YEKINDAR in Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet zmagal v več uvodnih dvobojih. Freddy ⁠KRIMZ⁠ Johansson je bil vzvišen za Fnatic, njegova predstava pa je bila ključnega pomena pri rešitvi polčasa 7-8.

meziiMoški so se počutili bolj udobno, potem ko so zamenjali stran v napadu, in takrat Frederick “⁠RoeJ⁠” Jørgensen oživel. Fnatic zahteval vodstvo 13-12, preden je bil dovoljen popoln prekinitev komunikacije v 26. krogu EliGE podreti štiri T-je z MP9 in obrniti tok v prid Tekočina. Severnoameriška ekipa je po nizu štirih krogov dosegla rezultat 16-13.

Fnatic je prišel na svoj izbor Overpass, ki je želel ostati v seriji, in sklopko 1v3 iz KRIMZ drugem krogu je Evropejcem omogočil zgodnje vodstvo. YEKINDAR je bil spet fantastičen, saj je 22-letnik zabeležil stransko oceno 1.35 CT, da bi obdržal Tekočina na tekmi. Dve zmagi na silo sta dali severnoameriški ekipi priložnost, da si zagotovi izid 7-8 v drugem polčasu.

Tekočina ponovno ni uspelo nadgraditi zmage v rundi s pištolo in Fnatic niso zapravili svoje priložnosti. Evropska mešanica je padla le en krog pred zaključkom serije z zmago 16-9 na Overpassu. Nico “⁠Nicoodoz⁠” TamjidiNjegov 3k zadržek na mestu B je bil vrhunec zemljevida in igre, ki je vrnila zagon v korist Fnatic.

Za serijo so se odločili Ancient in je tudi bila Fnatic da najprej udari na stran CT po začetnem strelu s pištolo. roeJ je bil ves polčas soliden, saj je zbral oceno 1.48, s čimer je svojo ekipo popeljal v zgodnje vodstvo s 6-3. A YEKINDAR Sklopka 1 proti 2 na mestu B je prekinila niz Evropejcev in dobila Tekočina nazaj v igro, kar je vodilo do novega polčasa 8-7 v korist obrambe.

Severnoameriška ekipa ni upočasnila po zamenjavi strani in je izgubila le dve rundi v prevladujoči obrambni predstavi, ki je tekmo končala z izidom 16-9.

Zmaga to pomeni Tekočina se bo soočila MOUZ v četrtek ob 15:30 v boj za uvrstitev v polfinale malteškega LAN-a.