MOUZ NXT izven tekmovanja, saj WePlay Academy League Season 5 doseže Play-in PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

MOUZ NXT je izven tekmovanja, saj je 5. sezona WePlay Academy League dosegla začetek igre

Sezona 5 WePlay's Academy League je dosegla konec skupinskega dela, šest ekip je poslalo pakiranje s turnirja, medtem ko fnatic Rising in BIG Akademija z uvrstitvijo na prvo mesto v svojih skupinah zagotovili mesto v končnici.

BIG Akademija je imel daleč najbolj dominanten niz v zgodnji fazi turnirja, saj je izgubil le eno tekmo najboljšega od enega Mlade ninje medtem ko pogosto premagajo svoje nasprotnike na dominanten način, da bi si zagotovili mesto. fnatic Rising, medtem pa je imel težje stvari v tem, kar je na koncu postalo ožja skupina, saj mu je po ključni zmagi nad NAVI Junior.

BIG Academy je prevladovala v skupinskem delu

Šest ekip, ki niso izpadle – od drugega do četrtega mesta iz vsake skupine – se bo zdaj podalo v play-in, kjer se bodo borile za drugi dve mesti v končnici. Za to, NAVI Junior in Mlade ninje bodo začeli v 2. krogu skupine, ker so končali na drugem mestu v svojih skupinah, medtem ko Akademija FURIA, Astralisov talent, Akademija duhovin Akademija OG se bodo pomerili v 1. krogu v upanju, da bodo igrali proti drugouvrščenim ekipam za mesto v končnici.

Tukaj je končni vrstni red skupinskega dela:

Najbolj šokantna izmed ekip, ki se ne prebijejo v naslednji krog, je MOUZ NXT, ki ima naslov iz prejšnjih štirih sezon, vendar ga ne bo mogel ubraniti še petič, saj je dobil le polovico svojih tekem v skupinskem delu in svoj niz končal le malo pred tekmo v igri na petem mestu.

O Kamil “⁠Siuhy⁠” Szkaradek-vodena stran bo morala namesto tega gledati od strani kot prejšnji veliki finalisti iz BIG Akademija pripravite se v upanju, da boste ponovili vožnjo, pri čemer se bo prva etapa začela v petek ob 15:00 .

Pred tem pa bodo potekale uvodne tekme, katerih žreb in razpored najdete spodaj: