Movistar Riders so se uvrstili v polfinale nad Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Movistar Riders so se uvrstili v polfinale pred Liquidom

Movistar Riders najbolje Tekočina 2-1 v težki seriji za uvrstitev v polfinale, premagali so Ancienta 16-9, izgubili Inferno 14-16, preden so ga zaprli s 16-12 na Vertigu. Prevzela bo španska stran FaZe v soboto ob 19:00 .

Movistar Riders nadaljujejo svojo impresivno nedavno obliko in so v tej seriji objavili nekaj pohvale vrednih strani T. Ko je nastopil prelomni čas, so imeli velike nastope Alvaro “UnSunPayus⁠” Garcia in Raúl “EDeathZz⁠” Jordan Nieto da jim pomagam spraviti čez mejo.

TekočinaDomnevna prednost v ognjeni moči se ni pokazala na strežniški vrstici v drugi polovici Inferna, saj so izgubili proti preveč ecos in delnim nakupom, da bi lahko odnesli zmago. Severnoameriška ekipa, okrepljena z Mareks "⁠YEKINDAR⁠" Gaļinskis, konča dogodek na petem-šestem mestu v svojem najboljšem rezultatu leta doslej.

Movistar je nadaljeval z odlično formo in se uvrstil med prve štiri

Starodavno, izbrano Tekočina, je odprl to serijo in ekipa NA se je mučila na svoji ofenzivni polovici. A Movistar Riders zmaga s pištolo jih je pripeljala do prepričljivega vodstva s 6-1, preden se je zdelo, da bo malo verjetna zmaga v krogu 3 proti 5 Tekočina nazaj v igro. Španci so imeli druge ideje, zlasti zvezdniško sunpayus, in pridobili so delni nakup, da bi zavrnili vrnitev, preden se je zares začela, ustvarjalna spodbuda na spletnem mestu A, ki je opravilo večino dela.

Tekočina ni mogel najti oprijema v celotnem polčasu, potreboval je junaštvo Josh “⁠OVidi” ohm in Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski najti svojih nekaj krogov zmag, kar omogoča Movistar Riders za udoben polčas 11-4.

Alexander "Alex" Masanet in co. vzel drugo pištolo dal Tekočina v težkem položaju in kljub temu, da je ekipi NA uspelo zbrati niz petih rund, niso mogli preprečiti, da bi njihov nasprotnik na koncu dosegel zmago s 16-9. sunpayus še posebej zaslužen za neverjetno predstavo v prvem polčasu.

Movistar Riders so osvojili še eno zmago s pištolo in začeli napad na Inferno, nato pa so se lotili sestavljanja še enega pošastnega T-halfa, ki je prikazal čudovito koordiniran napad, ki je vedno znova poškodoval Tekočina branilcev in našel vrzeli v postavitvah. Premik v obrambi, ki je videl Tekočina tekmovanje v banana kontroli s tremi igralci je obrodilo sadove, ekipa NA je dobila štiri kroge, vendar jim je vseeno uspelo izgubiti nekaj krogov s polovičnim nakupom, da bi zapravili morebitno vrnitev, in polčas se je končal z 10-5 v korist Špancev.

SunPayus je bil skozi serijo pošast

Druga pištola je šla na pot Tekočina da bi si dali upanje, jih je premagal prisilni nakup, ki je na videz izgubil to upanje, le da bi pridobili lastno silo, da bi ga znova našli. Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet in co. uspelo stabilizirati za nekaj časa, zdi se, da se je celotna ekipa aktivirala, da bi postavila Movistar Riders pod prvim pravim pritiskom so zdržale vse serije in dosegle rezultat 10-11. Kot se je prepogosto dogajalo moštvu NA v tej tekmi, so izgubili proti delnemu nakupu, kar je grozilo, da bo zapravilo svojo vrnitev.

Neverjetna sklopka 1v3 na mestu A od oGlejte v naslednjem krogu se je zdelo, da je svoji ekipi dal dihati, toda Movistar Riders spet forsiran in magičnih 3k s CZ iz Alexander "⁠Mopoz⁠" Fernández-Quejo Cano zmagal še en krog in simboliziral razburljivo naravo drugega polčasa. Na tej točki Tekočina končno prevzel nadzor nad igro s svojim hitrim napadom, ki je vedno znova ujel Špance, zlasti YEKINDAR na banani, stran NA pa je končno končala igro s 16-14 in nas popeljala do odločilnega.

Movistar Riders zmagali v svoji četrti pištolski rundi za začetek CT strani Vertiga in jo pretvorili v vodstvo s 3-0 pred Tekočina vrgli nekaj hitrih krogov v svoje nasprotnike in zgrabili pet od naslednjih štirih. Zdaj je špansko moštvo začelo dosegati uspehe pri ponovnem opravljanju in ta uspeh je dosegel, dokler ni zmanjkalo denarja za Tekočina; Movistar Riders v drugi tretjini povedla z 10-5.

Španci so osvojili še eno pištolo, s čimer se je njihov izkupiček povzpel na 5/6, vendar je igrala junaška igra Keith ⁠NAF⁠ Markovič zmagal Tekočina naslednji krog in gospodarska škoda, ki jo je povzročila, sta njegovo ekipo dosegla rezultat 10-11. Movistar Riders opomogel in dosegel uspeh pri iskanju začetnih fragov na rampi in z SmrtZz' mid lurks, tri zmage zapored, da pridejo do 14-10.

NAF znova priskočil pomoč za Tekočina, ki zmaguje v zaporednih rundah s pomembnimi večkratnimi uboji, a hiter B-zadetek od Movistar Riders pri šibkem nakupu jih postavite na 15-12 in ekonomičnost njihovih nasprotnikov v koš. Tekočina niso mogli vzdržati s svojim šibkim nakupom in Movistar je zmagal s 16-12 in se uvrstil v polfinale.