NAVI je izločil Bad News Eagles v IEM Rio's Legends Stage PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

NAVI je izločil Bad News Eagles na IEM Rio's Legends Stage

Pot v kvalifikacije nadaljevala za Natus Vincere saj jih zlahka odpošljejo Bad News Eagles 2-0 za izločitev kosovske strani iz IEM Rio Major.

Aleksander “⁠S1mple⁠” Kostiliev je bil najbolj aroganten in eleganten z AWP, ko je razstavljal Eaglese, je bilo veliko drznih pokukanj in smešnih ne-dometov. Serija ni bila ravno vadba Natus Vincere, in verjetno bodo v prihajajočem kvalifikacijskem dvoboju bolj strožje testirali svojo hrabrost.

s1mple je bil v odlični formi proti Bad News Eagles

Bad News Eagles ni treba, da jih razočara njihova glavna kampanja, ki se bliža koncu na odru Legends; njihov agresiven slog brez omejitev jim bo prinesel dodatne občudovalce poleg tistih, ki so jih navdušili v Antwerpnu. Zgodovina ne bo hitro pozabila njihove intenzivne zmage, s katero so odpravili aktualne prvake Majorja, FaZe, tukaj v Riu.

Natus Vincere odločil, da ne bo vzel lista iz FaZe playbook, saj je ekipa CIS v vetu prepovedala Vertigo in tako povabila Bad News Eagles da namesto tega izberete Ancient.

Bad News Eagles ustrezen, odpre Ancient na strani T in se močno trudi, da bi našel kakršno koli oprijem za njihov napad, preprostaodlična forma z AWP-jem, ki znova in znova premaga Kosovarje. Tudi ko so Eagles našli prednosti, jih pogosto niso mogli pretvoriti, na primer zapravili so 5 proti 3 v 13. krogu, tako da so neizogibno izgubili s 3-12 ob polčasu.

Na njem ni bilo zaslediti nobenega odpora Bad News Eagles CT strani in Natus Vincere pravilno pometla polčas in si zagotovila prepričljivo zmago s 16-3.

Enostranska narava tekme se je nadaljevala na Nuke, z Natus Vincere zmaga v zelo neugodnem ofenzivnem polčasu z 8-7. Bad News Eagles jim je uspelo zgrabiti nekaj rund v svojem napadu, da bi bil rezultat nekoliko bližji kot na prvem zemljevidu, vendar so na koncu vseeno podlegli s 16-9 in končali svoj Major niz na Legends Stage z rekordom 1-3.