Ninje v pižamah preidejo NAVI po seriji trilerjev v Copenhagnu PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Ninje v pižamah mimo NAVI po trilerski seriji v Kopenhagnu

Ninjas v pižamah so napredovali v polfinale na BLAST Premier Fall Final po več kot peturnem trilerju proti Natus Vincere (Inferno 16-10, Mirage 19-22, nadvoz 16-10).

Alexia "⁠Aleksib⁠" VirolainenPrizadevanje ekipe 's za pokal jesenskega finala - in njihov boj za mesto na svetovnem finalu ob koncu leta, ki bi prišlo s tem - se nadaljuje. Igrali bodo proti FaZe naslednji pred občinstvom v živo v Royal Areni v Kopenhagnu v polfinalni tekmi, ki bo v soboto ob 19:00 .

Odlično ekipno prizadevanje je NIP potisnilo v polfinale

Ninjas v pižamah pobral prednost serije z nadzorovano in udobno prvo zmago na zemljevidu na Infernu. A Ludwig ⁠Brollan⁠ Brolin as v pištolski rundi jim je omogočil odličen začetek na strani teroristov, na koncu pa so osvojili skupno devet rund, saj so se obrambni boji, ki so NAVI preganjali skozi turnir, nadaljevali.

Aleksander “⁠S1mple⁠” KostilievEkipa 's ni mogla nadomestiti svojih težav na strani CT v napadu, saj je zmagala le v prvih dveh krogih drugega polčasa pred Ninjas v pižamah prevzel nazaj nadzor. Zmaga z nakupom pištole jih je dvignila na dvomestno število, od tam pa so prevladovali nad preostalim zemljevidom in si zagotovili zmago s 16-10 kot Denis “⁠⁠electroNic⁠” Šaripov smejal se je ob neprijetni izgubi za časovnika:

Vrhunska vrnitev in razburljiv zaključek sta zaznamovala Mirage. Vse je kazalo na izenačenje, ko Natus Vincere so začeli z 8-1 na strani T, preživeli nekaj strašljivih prisilnih nakupov svojih nasprotnikov, da bi pridobili svoj zagon, a so od tam naleteli na zid. Pravočasno uporabnost in ključni izbori Frederick “REZ” Sterner in Brollan je nordijsko ekipo spravil na pot okrevanja, velik ekipni trud pa je rezultat do polčasa postavil na samo en krog razlike.

Bližnje situacije so se nadaljevale Ninjas v pižamah na začetku drugega polčasa. Hampus "Mphampus⁠" Poser igral v dveh od prvih treh rund s ključnim dvojnikom v situaciji 3 proti 5 v pištolski rundi in sklopki 1 proti 1 ter še en 1 proti 1 iz GROUND svojo ekipo postavili v vodstvo. Ni bilo do Ninjas v pižamah zmagal 12 krogov zapored, da je NAVI končno našel odgovor, na čelu s elektroNicvečkrat ubije v obrambo mesta A in se vrne v igro.

Regulacija ni bila dovolj in zemljevid je šel enkrat v podaljšek GROUND shranjena Ninjas v pižamah v 30. rundi, tam pa se je dvoboj nadaljeval. Valeriy “⁠b1t⁠” Vakhovskiys trojnim zavarovanjem se je začel podaljšek, kjer je imela NAVI ponovno priložnost, da zaključi, ki so jo izpustili, tokrat Patrick “⁠Es3tag⁠” Hansen sklopka. Toda ukrajinska stran je končno izenačila niz v drugem podaljšku, izkoristila NIP z zgodnjimi otvoritvami in uspešno našla šibko mesto na strani T ter jo zaprla dve rundi pozneje.

Brez motenj pred srce parajočo izgubo, Ninjas v pižamah preklopili na Overpass in sestavili še eno trdno stran T zahvaljujoč sestavljenemu pristopu k nadzoru zemljevida, ki jim je dosledno omogočal, da najdejo izbire, izkoristijo rotacije NAVI in poberejo devet krogov. Medtem je NAVI-jevih šest težko prisluženih v veliki meri zahvaljujoč odlični igri elektroNic, ki je stal glavo in ramena nad svojimi soigralci s šestimi večuboji in 1v2 sklopko.

Dvojnik vodilnega Rusa v igri v naslednji pištoli je pomagal NAVI izenačiti rezultat na devet na vsako, obe ekipi pa sta ostali izenačeni po izmenjavi prvih dveh strelnih krogov. Ninjas v pižamah je hitro zaostril obrambo, v 21. krogu ponovno zavzel bombno mesto A in se nikoli ni ozrl nazaj, nanizal je naslednjih pet skupaj, da bi poslal Natus Vincere pakiranje.