nitr0 nastopa kot Liquid, ki je premagal NAVI in si zagotovil polfinalno mesto v Copenhagnu PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

nitr0 igra, ko je Liquid premagal NAVI in si zagotovil mesto v polfinalu v Kopenhagnu

Tekočina si je zagotovil mesto v polfinalu jesenskega finala BLAST Premier Fall po porazu Natus Vincere 2-1 v finalu zgornjega razreda skupine B. Severnoameriška stran je zmagala, potem ko je zmagala na Infernu (16-14) in Mirageu (16-7), kljub temu, da je izgubila NAVIjev izbor Dust2 (12-16).

Ker tekma odloča le o postavitvi v končnici, nobena ekipa ni izpadla s turnirja. Tekočina se zdaj pomerita z zmagovalcem med Junak in G2 v soboto ob 15:30 . Natus Vincere, katerih prihodnost na seznamu je zamegljena zaradi negotovosti, so postavljeni na drugo stran oklepaja in se bodo srečali Ninjas v pižamah v četrtfinalu v petek ob 19:00 .

nitr0 je bil daleč najboljši izvajalec na Infernu

Denis “⁠⁠electroNic⁠” Šaripov je igro začel z zmago v 1vs2 sklopki v pištoli, samo za Tekočina odgovoriti naravnost nazaj s forcebuyjem, ki mu je pomagala rastlina bombe v prejšnjem krogu. Sledile so prisilno-kupne vojne, z Natus Vincere zmagal in vodil s 4-1. To je bilo edino uspešno obdobje za ukrajinsko stran, saj Tekočina začel zniževati zaostanek in v hipu izenačil na 5-5. Nick “⁠Nitr0⁠” Cimet je imel fantastičen prvi polčas, s čimer je svoji ekipi zagotovil odločilni quad kill, s katerim je prvič prevzel vodstvo, preden je osvojil sklopko 1 proti 2 z impresivno kontrolo pršenja. Keith ⁠NAF⁠ Markovič prav tako je imel svoj vrhunec, ko je osvojil ostro sklopko 1 proti 3, s čimer je zaključil svoj as in postavil izid ob polčasu na 9-6 v korist Severnoameričanov.

Tekočina nadaljevali svojo zmagovalno pot v drugem polčasu s pištolo, sicer pa so imeli težave v svoji obrambni polovici. Enkrat Natus Vincere prišli do strelske runde, so nadoknadili zaostanek in na koncu izenačili na 11-11. Sledil je dvoboj naprej in nazaj, pri čemer nobena ekipa ni imela nadzora nad igro, ko sta menjavali kroge, dokler nista na koncu ponovno izenačena na 14-14. Bilo je še enkrat nitr0 ki je napredoval z dvema ključnima večkratnima ubijanjema na mestu B, s čimer je svojo ekipo spravil čez črto z zmago 16-14 in pri tem izvedel 31 ubojev.

Naslednji je bil odhajajoči Dust2, kjer Natus Vincere so bili vroči iz vrat in sestavili dominanten ofenzivni polčas. Pred tem so nanizali sedem krogov Tekočina dobili svoje prve, vendar njihov ponovni vzpon ni trajal dolgo. Severnoameričani so le tri kroge pred tem dobili Natus Vincere vrnili k prevladi in prvi polčas zaključili z izidom 12-3.

Natus Vincere dobil pištolo v drugem polčasu in njihova zmaga je bila videti gotova, toda Tekočina se ni umaknil. Njihova ofenzivna polovica je bila precej močnejša, saj so dosegli dvomestno število in se nasprotnikom približali štiri runde. Natus Vincere je bil videti brez idej in se je boril proti Tekočina prekršek, a je kljub temu uspel zapreti tekmo s pomočjo Valeriy “⁠b1t⁠” Vakhovskiys trojko z MP9, serija se premakne k odločilnemu Mirageu.

Mirage je začel s še eno dominantno T-stransko izvedbo, tokrat z Tekočina. Njihov začetek je bil trhl, saj so pred tem osvojili pištolo Natus Vincere vrnil in izenačil na 2-2. Tekočina nato ukradel krog z eko, ko Aleksander “⁠S1mple⁠” Kostiliev ni našel bombe v dimu in zmanjkalo mu je časa za deaktivacijo. Krog je popolnoma obrnil tok, saj so Severnoameričani izgubili le še dva v polčasu in na koncu vodili z 11-4 v intervalu. nitr0 je imel še eno zvezdniško predstavo, saj je zmagal v 1vs4 clutch na poti do 14 ubojev ob polčasu.

Druga zmaga s pištolo za Tekočina pomenilo, da je bilo njihovo zmagoslavje zgolj formalnost, saj so se Severnoameričani znašli v devetih krogih. preprosta podaljšal neizogibno s sklopko 1 proti 2, vendar to ni bilo dovolj. Tekočina dobil zahtevane kroge in udobno zaključil zemljevid, zmagal v seriji in si zagotovil neposredno mesto v polfinalu.