Zunanji igralci zaključijo povratno zmago nad FURIA, napredujejo v četrtfinale EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Zunanji igralci so zaključili povratno zmago nad FURIO in napredovali v četrtfinale EPL

Outsiders so se uvrstili v četrtfinale ESL Pro League Season 16 po zmagi z 2-1 nad FURIA. Rusi so izpustili svoj izbor zemljevida Ancient 11-16, se vrnili na Vertigo 16-10 in dominirali na Inferno, 16-6. Evgenij "LFL1T⁠" Lebedev je blestel na zadnjih dveh zemljevidih ​​serije, saj je končal z ocenami 1.43 oziroma 1.72 na Vertigo in Inferno.

FURIA izstopili iz tekmovanja na 9. do 12. mestu, kar je daleč od njihove kampanje v 15. sezoni EPL, v kateri so dosegli polfinale in se skupno uvrstili na 3. do 4. mesto. Outsiders, po drugi strani pa so si zagotovili eno svojih najvišjih uvrstitev na velikem dogodku v letu, ne glede na to, kako se bo odvijal preostanek njihove serije EPL.

FL1T je bil ključnega pomena za uspeh Outsiderjev

Outsiders potegnil prvo kri na Ancientu in si na začetku priigral vodstvo s 6-2 Dzhami "⁠Jame⁠" Ali nenehno spreminjal napad tako, da je bodisi igral razpršeno po zemljevidu bodisi se osredotočal na eno samo bombno mesto. FURIA preobrnili v zadnjem delu polčasa in zmagali v petih od zadnjih sedmih krogov, na koncu pa svoj zaostanek zmanjšali na le enega ob odmoru. Jurij "⁠Yuurih⁠" Santos je povečal preporod svoje ekipe in prvi polčas končal na vrhu lestvice z 12 uboji, od tega jih je bilo deset v zadnjih sedmih krogih.

Andrew ⁠ArT⁠ PiovezanMoštvo je drugo tretjino začelo na dominanten način in zbralo pet zaporednih krogov Outsiders v obrambi se komaj kaj upira. Reprezentanca CIS je v 21. prekinila niz nasprotnika in v izdihljajih tekme pokazala nekaj borbenosti, a na koncu ni mogla najti odgovora za FURIAagresija in vrhunska prisotnost na zemljevidu. Brazilci so domov odnesli zmago s 16-11 na Ancientu in vodstvo v seriji z 1-0, s čimer so vstopili na svoj zemljevid Vertigo.

Vrtoglavica se je začela tako kot pri Ancientu Outsiders trdno v vodstvu s 6-2. James in družba tokrat ni hotela izpustiti svoje prednosti, saj so Rusi zaradi trdnega nadzora nad mestom in FURIAgospodarskih bojev. umetnost je bil edina zvezda na strani Brazilcev z oceno 1.56 v prvem polčasu in asom v 21. krogu, medtem ko se je preostala njegova ekipa trudila narediti kakršen koli učinek.

FURIA prvih treh krogih dosegel iz polčasa zaostanek zmanjšal štiri, toda Outsiders hitro udaril nazaj in dosegel točko zemljevida pri 15-8. Vendar pa Brazilci niso šli brez boja in so pobrali zaporedne kroge OutsidersVodstvo je bilo preprosto preveliko, da bi ga premagali, saj so Rusi premagali Vertigo s 16-10 in niz poslali v odločilni položaj na Infernu.

Brazilci so udarili prvi in ​​osvojili uvodno pištolo, a od takrat naprej je bilo to vse Outsiders ki so imeli ob polčasu osupljivo vodstvo z 11-4. FURIA videti popolnoma izgubljeno tudi po zamenjavi strani, ki je dala James's moški uvod, da zahtevajo zemljevid in serijsko točko pri 15-4. FURIA so se v zadnjem izdihljaju poskušali vrniti v igro, vendar je bil rezultat na koncu preveč nedosegljiv, saj FL1T zadal končni udarec in zaključil zemljevid 16-6.

OutsidersNaslednja tekma bo proti zmagovalcem skupine A Vitalnost v petek ob 15:30 za mesto v polfinalu ESL Pro League.