Spirit odstrani Sprout iz IEM Rio Major PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Spirit odstrani Sprout iz IEM Rio Major

Zmaga dveh zemljevidov je vse, kar stoji vmes Spirit in končnici IEM Rio Major po prepričljivi zmagi z 2-0 rastnimi. Rusi zdaj dosegajo izkupiček 2-2 na Legends Stageu in čakajo na nasprotnika v zadnjem krogu, ki bo na sporedu v torek.

Večinsko danska stran naokoli Ismail “⁠Refrezh⁠” Ali niso mogli najti odgovora za SpiritT-stranska agresija, ki jo vodi Boris “Gimagixx⁠” Vorobjevje imel enajst začetnih ubojev in je zdaj izločen iz Majorja z rezultatom 1-3.

Patsi je bil vodilni za Spirit z 41 uboji v seriji

Zgodba SpiritNukejeva prevlada se je začela s trojnim ubijanjem v krogi s pištolo Paul “⁠S1ren⁠” Ogloblin, prva od mnogih posameznih iger, ki bi jim prinesle zemljevid. Večinsko ruska stran ni izkoristila zagona takoj, ampak zadaj magixxS 14 uboji so prevzeli vodstvo s 7-4. To bi bila le začasna ovira za rastnimi saj so v prvem polčasu poskrbeli za stoično obrambo. To je bila zanesljivost Lawrence “⁠lauNX⁠” Țârlea in osvežite to je pomenilo rastnimi lahko izenačil rezultat, 7-7, preden Robert "⁠Patsi⁠" Isyanovje dal štiri uboje v zadnji rundi Spirit rob.

Drugi polčas se je začel enako kot prvi, z zmago s pištolo Spirit. Odločen, da se ustavi Spirit od hitenja njihovega koraka, Rasmus "YpZifon⁠" Nordfoss osvojil sklopko 1 proti 2, vendar to ni bilo dovolj. Spirit prevladoval v preostanku polčasa, v zadnjem krogu pa trije ubiti od Patsi vzel preostali veter iz rastnimijadra.

Po prelomnem drugem polčasu na Nukeu, Spirit nadaljevali s prikazovanjem svoje sposobnosti na strani teroristov na Vertigu. Igor “W0 čudovito” Ždanov zagotovil, da rastnimi serije ne bi podaljšal do tretje karte, s čimer bi svojo ekipo popeljal do vodstva 8-2. Cifon poskušal obdržati rastnimi v igri z 19 uboji, vendar njegovo junaštvo ponovno ni bilo dovolj, saj so ob polčasu zaostajali z 10-5.

SpiritVodstvo je na začetku drugega polčasa le še naraslo. Odpihnili so mimo rastnimi v prvih treh krogih in sklopko 1v2 od Patsi jim dal četrtega. Ob 13-5, rastnimi poskušal najti pot v igro, vendar je bil to le preblisk. Leonid "⁠Copper⁠" Višnjakovna strani je streljalo na vse jeklenke, medtem Cifon stal visoko nad preostankom svoje ekipe in kljub svojim 32 ubojem Spirit osvojil zemljevid 16-8.