Največji turnirji poletja so tukaj PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Tu so največji poletni turnirji

Bitcoin Chaser - 11. junij 2021

Toplo sonce, modro nebo … Poletje 2021 je tu! Poletje obožujemo tako kot vsi drugi, a bodimo iskreni, ni samo zaradi odličnega vremena. Za nas poletje pomeni eno: začetek Eura in Cope Americe.

Spletna igralnica Stake se mora počutiti enako, ker so sprožili izjemno razburljivo tekmovanje, da bi nam pomagali olajšati vstop v sezono. Stake's Early Goal Payout je priložnost za igralce, da zaslužijo zmago na svojih stavah, sestavljenih v prvih petnajstih minutah tekme! Stavite lahko na katero koli tekmo Eura ali Cope America, po vaši izbiri.

Igralnica Stake ugotavlja, da ponudba velja za prvo stavo na stranko na tekmo. Stave je treba položiti samo na trge 1×2, pred tekmo in samo na posamezne igre. Ni nujno, da je doseženi gol prvi gol in obe ekipi sta lahko izplačani kot zmagovalki, če obe dosežeta gol v prvih 15 minutah tekme. Najvišje izplačilo je 250 $, najmanjša stava je 5 $.

Evro, kot je splošno znano, je evropsko prvenstvo UEFA. The Turnir združuje štiriindvajset najboljših evropskih reprezentanc na enem najbolj razburljivih nogometnih prvenstev na koledarju. Letos bo UEFA EURO 2020 potekalo med 11. junijem in 11. julijem 2021. To je tudi 60. rojstni dan turnirja, zaradi česar je še posebej poseben. Copa America je najstarejše mednarodno nogometno tekmovanje na svetu, ustanovljeno leta 1916. Je glavni moški nogometni turnir, na katerem tekmujejo reprezentance CONMEBOL-a.

Medtem ko stavite, zakaj ne bi preverili preostale ponudbe spletne igralnice Stake? Stake je edinstven in vznemirljiv čist Bitcoin casino, z neverjetno izbiro novih lastniških iger. Vso srečo!

Želite izvedeti več o Stake? Oglejte si naše Pregled vložkov v igralnici.