Vitality najboljši fnatic, ki ostane neporažen v Malta PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Vitality best fnatic, da ostane neporažen na Malti

Vitalnost ostaja neporažen v skupini A 16. sezone ESL Pro League po porazu Fnatic, 2-1. The Dan “⁠ApEX⁠” MadesclairePostava pod vodstvom je utrpela preganjanje s 6-16 na uvodnem zemljevidu Nuke, preden je dokončala obratno pometanje s 16-12 in 16-11 zmagami na Infernu oziroma Mirageu.

Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut še naprej vodi na turnirju posamično, Francoz pa ima v seriji povprečno oceno 1.32. Vitalnost bodo poskušali ohraniti svoje dosedanje odlične rezultate na turnirju, ko se bodo pomerili z Natus Vincere 3. septembra ob 19:30 , kjer bi zmaga evropski mešanici zagotovila nastop v končnici.

Fnaticna drugi strani pa so doživeli drugi zaporedni poraz v skupini A, potem ko so sprva začeli močno s klinično zmago proti Ninjas v pižamah v uvodni igri. Evropska zveza bo upala, da se bo vrnila na pravo pot, ko se bo pomerila proti Spirit 3. septembra ob 16:00 .

ZywOo je do zdaj na dogodku dosegel dobre številke

FnaticZ izbranim Nukeom se je serija začela z William “⁠Mezii⁠” Merriman in družba, ki začnejo s T-strano, na desni nogi, ko na ploščo postavijo vodstvo s 4-0. Ni trajalo dolgo Vitalnost da odgovori nazaj, privede stvari v pat položaj 5-5 na podlagi zvezdniške predstave 13-6 K-D Lotan “PinSpinx⁠” Giladi. Fnatic kljub temu si je opomogel proti koncu polčasa in dodal štiri od zadnjih petih krogov, da se lahko pohvali z udobno prednostjo 9-6 po zamenjavi.

Fnatic se ni niti enkrat ozrl nazaj na obrambo, ugasnil Vitalnost na vsakem koraku, da zmagate v sedmih rundah na odskoku in objavite brezhibno stran CT. Novi član črno-oranžnih, Dion “ASFASHR⁠” derksen, je bil izstopajoč igralec svoje ekipe s povprečno oceno 1.52 poleg 85 ADR za moč Fnatic do zmage s 16-6.

mezii je bil na vrhu lestvice z 20 uboji na Nuku

Vitalnost in Fnatic izmenjala udarce ob začetku Inferna, pri čemer nobena stran ni mogla premagati mrtve točke, saj sta bila mrtva celo po štiri runde. Vintage predstava avtorja Freddy ⁠KRIMZ⁠ Johansson na strani CT je bilo edino, kar se je ohranilo Fnatic na zemljevidu, pri čemer je 28-letnik dosledno dosegal učinek s petimi rundami večkratnega ubijanja in 18 fragi, kar je njegovi ekipi omogočilo, da je ob polčasu zaostajala le eno rundo.

Trda narava prvega polčasa se je nadaljevala tudi po premoru, obe strani pa sta z nezadostnimi zmagami v krogih dosegli tesno prednost. Fnatic saj so najprej dosegli dvomestno število, 10-9. 4k s P250 by apEX v 20. krogu dovoljeno Vitalnost da bi zgrabili zagon, ekipa je to snežila in prišla do rezultata 14-10. Vsaka možnost a Fnatic povratka je od tu naprej kmalu izginil, saj Spinx zaustaviti zadetek na mestu B v 28. in zakleniti Inferno, 16-12.

Spinx je še naprej dobra naložba za Vitality, saj je vodil svojo ekipo z oceno 1.47 na Infernu

Mirage je gostil tretji in zadnji zemljevid serije, z Vitalnost zgodnje vodstvo s 3-1 na T-strani, da se žoga začne premikati. Kratek potek forme je bil dosežen Fnatic do pet krogov, a uspešne sklopke do Spinx in ZywOo hranijo Vitalnost trdno na voznikovem sedežu, saj so imeli do konca polčasa deset krogov.

Ta Vitalnost prednost še povečali, ko se je začel drugi polčas, z apEXNjegove enote v obrambi ločujejo svoje sovražnike in vodijo s 14-8. Fnatic so odgovorili s tremi lastnimi naboji, da bi ostali živi, ​​vendar je bil ta trud premalo, prepozen, kot Vitalnost zmagal v zadnjih dveh rundah in ukradel Mirage s 16-11. Zgoraj omenjena dvojica ZywOo in Spinx so bili Vitalnostki ustvarjajo razliko, par prispeva k zmagi svoje ekipe na zemljevidu z 29 oziroma 25 uboji.