Vitalnost je pokvarila NAVI-jev prvenec s šestimi igralci v BLAST World Final, uvodu PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Vitalnost je pokvarila prvenec NAVI-ja s šestimi igralci na uvodu svetovnega finala BLAST

Vitalnost so dosegli zmago v svoji uvodni tekmi svetovnega finala BLAST Premier World Final in premagali Natus Vincere 2-0 (19-16 Inferno, 16-11 Nuke). Evropska mešanica je po zgodnji izločitvi z IEM Rio Major, kamor so bili poslani na 12. do 14. mesto z rezultatom 1-3, na dogodek prišla s čipom na ramenu, in pokazala veliko boljšo formo z dodatnim mesecem vadijo pod njihovim pasom, saj je bilo videti, da imajo nadzor večji del serije.

NAVI pa se bo imel veliko za ozreti po tem, ko je klonil v svojem debiju s šestimi igralci in pripeljal npl za začetek serije o Infernu, preden ga zamenjam za Viktor “⁠Sdy⁠” Orudžev na Nuke. 17-letnik NAVI Junior član ni posebej navdušil na zemljevidu kot celoti, saj je igral v boksu na strani CT in končal zemljevid na dnu semaforja z oceno 0.80.

Bolj zaskrbljujoča za NAVI bi morala biti njihova uspešnost na Nukeu, kjer so zmotili začetek s 6-0 in izgubili zemljevid z 11-16. Ekipa bo morala pokazati boljšo formo, če se želi izogniti zgodnji izločitvi, s katero se bodo soočili naslednjič Junak at 13:00 v četrtek, medtem ko Vitalnost bodo imeli možnost napredovanja neposredno v polfinale, ko se bodo pomerili OG at 16:00 .

Spinx je obnovil formo v seriji in jo končal z oceno 1.25

Hiter dvojni uboj iz Aleksander “⁠S1mple⁠” Kostiliev je začelo stvari na Infernu, par fragov je pomagal Natus Vincere zmagati v prvi pištolski rundi serije na strani CT. Vitalnost odgovoril takoj s prisilnim nakupom, da bi takoj zasukal zagon v svojo korist, in nadaljeval z večkratno zlorabo rotacije v naslednjih krogih, da bi dosegel izid 5-2. Ravno ko je kazalo, da bi lahko igra NAVI hitro ušla izpod nadzora, je XM1014 trojni uboj iz preprosta dal jim je priložnost, da se vrnejo na zemljevid in iz njih nadaljujejo kroge več ubijanj Valeriy “⁠b1t⁠” Vakhovskiy je ukrajinski ekipi omogočil, da se je z zamenjavo strani vrnila na spoštljiv izid 7-8.

Podoben scenarij se je odvil tudi na začetku drugega polčasa, ko je na zmago NAVI s pištolo takoj odgovorila Vitalnost, ki je vodstvo še povečalo na 11-8. NAVI so končno prebili obrambo evropske sestave po izmeničnih udarcih bomb, poravnali rezultat na 11-11, vendar niso mogli prevzeti vodstva kot Vitalnost obdržal tako, da je zaustavil napade na stran A.

preprosta Zdelo se je, da sta nato družba in družba našla zmagovalno formulo, saj sta zmagala tri runde zapored in se približala izidu tekme na 14-13, toda junaška obramba quad kill zgornjega srednjega Emil "GMagisk⁠" Zreli povsem obrnila tokove in dovolila Vitalnost najprej osvojiti 15 rund. Čeprav se je NAVI boril z nadurami, ni mogel premagati zvezdnega lomljenja zaradi Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut in Lotan “PinSpinx⁠” Giladi, ki je svoji strani pomagal zapreti zemljevid 19-16.

Zahrbten vnos iz preprosta omogočila hitro pištolsko zmago za NAVI na Nuke, odhod Vitalnost varčevanje v situaciji 4v5. Tokrat je NAVI svojo zgodnjo zmago s pištolo pretvoril v niz rund in pospešil vodstvo s 6-0 pred dvojnimi uboji VitalnostDanski duo jih je dobil na plošči. NAVI se je nemudoma odzval s svojo sedmo rundo, vendar je njihov oprijem na zemljevidu začel polzeti Vitalnost iskanje načinov za zaklepanje njihove obrambe. Ukrajinsko moštvo je v preostalem delu polčasa doseglo nekaj ubijanj in tako je bilo Vitalnost ki je ob odmoru nekoliko povedla z 8-7.

Vitalnost svoj niz sedmih rund od konca polčasa še podaljšali v niz 13, ZywOo in Magisk blesti v pištolski rundi, tako da obnovi situacijo 2 proti 4, da ohrani svojo ekipo pod nadzorom.

Vitalnost držali nogo na plinu od te točke naprej in dosegli vodstvo 14-7, preden so nekaj rund kasneje zaprli zemljevid in poslali NAVI navzdol v nižji razred.