zvezde Woxic kot Eternal Fire premagajo Liquid PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

zvezde Woxic kot Eternal Fire premagajo Liquid

Večni ogenj so premagali Tekočina v seriji z dvema zemljevidoma, zmagal Vertigo (16-13) in Inferno (16-11). brezplačno "Xwoxic⁠" eker je bil dominanten v dvoboju, zbral je 34 ubojev na Vertigu in 31 na Infernu, s povprečno oceno 1.78.

Večni ogenj ohranijo svoje sanje o končnici ESL Pro League pri življenju z zmago z 2-0 in tekmo proti Movistar Riders čakajo na zadnji dan igre.

Na drugi strani, Tekočina so zapravili zgodnjo priložnost, da bi si zagotovili mesto med prvimi tremi, a so še vedno v igri za uvrstitev v končnico. Sledili bodo Severnoameričani Cloud9 v nedeljo v upanju, da bodo osvojili še tretjo zmago in tako obdržali boj za končnico.

Woxic je pokazal dominantno formo v seriji

Po včerajšnjih težavah na zemljevidu, Tekočina se radovedno odločil začeti na strani teroristov Večni ogenjIzbira Vertiga. Jonathan ⁠EliGE⁠ Jablonowski dostavi Tekočina naboj pištole s štirikolesnim ubijanjem, vendar Večni ogenj nemudoma odgovorili s svojo rundo. Turška ekipa je povedla s 5-2, z voska odlično začel igro z več ubijanji, vendar vodstvo ni trajalo dolgo. Tekočina kmalu izid izenačil in kazalo je, da bodo dobili polčas, toda Večni ogenj odgovorili s ključno rundo, v kateri so bili oboroženi samo s pištolami, da bi premagali polovico 8-7.

Drugi polčas je bil vse bolj razburjen, saj sta se obe ekipi trudili prevzeti igro v svoje roke, izgube proti pištolam in posamezne zgrešene igre so zgodba polčasa. Ekipi sta se izmenjali v uvodnih nekaj krogih, pred tem Josh “⁠OVidi” ohmzgrešenih strelov po ceni 10-10 Tekočina. Njihova ekonomija je bila porušena in padli so 10-13, nato pa sta se ekipi zamenjali. voska in Ismailcan "⁠XANTARES⁠" Dörtkardeş zagotovil ključni trenutek zemljevida, saj sta njihova dva junaka AK-47 zagotovila dva vstopna uboja, da bi turško stran postavili na točko zemljevida in pohabili Tekočinanjegovo gospodarstvo, sčasoma zapiranje zemljevida 16-13.

Tekočina je vroče začel Inferno, zanikal Večni ogenjzmagal s pištolo z nizom sedmih rund. Ob tem, ko je bil izid za Turke žalosten, XANTARES izvedel trojni uboj, ki je popolnoma obrnil zagon igre. Večni ogenj vrnil in dobil polčas 8-7, z voska ob polčasu je opravil 21 ubojev, vključno z osupljivo sklopko 1 proti 2.

Drugi polčas se je začel z Večni ogenj prišli na vrh vojn s prisilnim nakupom, saj so v trenutku povedli s 13-9. Nalet s pištolo na mestu A je zlomil Tekočina gospodarnost, kar je privedlo do tega, da so na svoji strani CT dosegli le dve rundi, od tam pa še eno neverjetno predstavo voska izkazalo se je za preveč Tekočina saj so izgubili zemljevid 11-16.