Young Ninjas osvojili WePlay Academy League Season 6 PlatoBlockchain Data Intelligence. Navpično iskanje. Ai.

Young Ninjas zmagovalec 6. sezone WePlay Academy League

Mlade ninje so osvojili WePlay Academy League Season 6 in premagali Akademija duhov 2-1 (7-16 Dust2, 16-11 Vertigo, 16-8 Nuke) v velikem finalu, da osvoji naslov in si opomore od padca v konsolidacijskem finalu v soboto.

Švedi so ustavili Akademija duhov‘s run through the event, in which they had topped Group B and gone through the playoff bracket unscathed, even defeating Mlade ninje v finalu zgornjega razreda z 2-0.

Young Ninjas domov odnesejo svoj prvi naslov WePlay Academy League

The same result didn’t occur in the title decider, however, with Mlade ninje so se odločili za povsem drugačen nabor zemljevidov v povratni tekmi proti kombinaciji Ukrajina-Rusija. Namesto bitke proti Mirageu in nadvozu, ztr in podjetje sta se odločila prepovedati prvega in pustila Dust2 v bazenu, zemljevid, ki sta ga nazadnje izgubila Akademija duhov na začetku serije.

Mlade ninje niso imeli skoraj nobene možnosti, da bi se borili na zemljevidu in so jih preprosto premagali z močnim napadom Akademija duhov, ki je odigral devet brezhibnih krogov za začetek, preden je kasneje zahteval zmago, 16-7.

Ninje so bile postavljene proti vrvem na Vertigu, zgodnje vodstvo s 3-1 na strani T je hitro padlo, ko Akademija duhov zmagal osem od naslednjih devetih krogov. Švedska stran se je zbrala tik ob koncu polčasa, zmagala v dveh zadnjih krogih in prenesla zagon v lastno obrambo, ki se je izkazala za skoraj nepremagljivo, saj je dobila devet rund po premoru, preden je kmalu zatem dosegla zmago.

Od tam, Mlade ninje je prevzel nadzor nad serijo in nadoknadil začetek 1-4 na Nukeu tako, da je pobegnil z vodstvom na strani CT, ob premoru pa je vodil s tremi rundami. Zagon se je spet ohranil po zamenjavi polčasa, šest rund na strani T je takoj postavilo švedsko ekipo na izenačeno točko, preden je znova odnesla domov zmago, 16-8, in si zagotovila zmago v seriji.