Ралі «Дакар» 2021 – команда InstaForex Loprais посіла 5 місце PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Ралі Дакар 2021 – команда InstaForex Loprais посіла 5 місце

Команда InstaForex Loprais показала всім, наскільки вона може бути сміливою та відважною! Більш того, вкотре доведено, що не тільки КАМАЗ, IVECO і MAN можуть бути серйозними суперниками.

На власній трасі команда блискуче конкурувала з цими сталевими титанами в пустелі. Тільки уявіть: 7646 км по піску, камінню, грунту та асфальту, 310 трас на старті, 104 траси, які вийшли з гонки, 13 днів боротьби, 12 днів марафону та 60 замінених шин.

Саме з цим зіткнулася команда InstaForex Loprais під час марафону! Проте воно того варте! Команда посіла 5 місце.

InstaForex

Це видатний результат для 10-річчя партнерство. У 2011 році ІнстаФорекс став титульним спонсором команди Алеся Лопрайса. Конкурувати з великими заводськими трасами нелегко, але вантажівка Praga V4S DKR, також відома як The Lady, може це зробити.

Ралі «Дакар-2021» стартувало прологом у Джидді з маршрутом протяжністю 11 км. Команда InstaForex Loprais посіла 6 місце. Гарний старт привів Praga V4S DKR до 2-го місця в категорії вантажних автомобілів.

Кожен день команді доводилося втрачати дорогоцінний час через дюни, пробиті шини, поломки підшипників і гальм.

Незважаючи на те, що команда InstaForex Loprais все ще була близька до п’єдесталу, у деякі дні команда втрачала занадто багато часу через технічні збої.

InstaForex

П'ятий етап був найбільш складним ралі Дакар для Алеша Лопрайса, Халіда Алкенді та Петра Покори. У них була перша частка драми ще до того, як вони почали.

Багато екіпажів застрягли на старті через помилки навігації. Команда InstaForex Loprais не стала винятком. На цій стадії команда програла лідеру 21 хвилину і опустилася на 15 місце в турнірній таблиці.

Проте відмінна злагоджена робота допомогла повернути позиції. Темп, який використовувала червоно-біла Praga V4S DKR, щоб наздогнати час, був неймовірним.

Те, як траса проходила через найскладніші ділянки етапу, вразило навіть досвідчених учасників гонки.

InstaForex

Багатим на драматичні події був і фінальний етап марафону. Передня права шина не витримала поштовху.

Воно розвалилося зсередини. Виправивши це, команда InstaForex Loprais завершила етап на вісім хвилин позаду переможця.

InstaForex

За підсумками гонки три екіпажі команди «КАМАЗ-майстер» вибороли всі три місця на подіумі. Команда InstaForex Loprais прийняли 5 місце в Ралі Дакар 2021.

Лише дві години відділяли Алеша від чемпіонського титулу. Тим не менш, команда InstaForex Loprais не має наміру здаватися! Попереду ще багато перемог!

Якщо ви сповнені змагального духу та налаштовані перемогти будь-якою ціною, ласкаво просимо на ІнстаФорекс! Ми впевнені, що разом подолаємо перешкоди, не дозволяючи сумнівам стати на шляху до успіху.

Разом ми сильніші! Віримо в нашу перемогу!