Дортмундська "Боруссія" завоювала місце в Лізі чемпіонів! PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Боруссія Дортмунд забезпечила собі місце в Лізі чемпіонів!

Ми щойно святкували перемогу дортмундської "Боруссії" у фіналі Бундесліги. Тоді футбольна команда розгромила Лейпциг і підняла п'яту Кубок Німеччини.

Ми спостерігали за грою затамувавши подих і, мабуть, були ще щасливіші за самих гравців. У підсумку дортмундська «Боруссія» увійшла до чотирьох найкращих найсильніших футбольних команд і забезпечила собі місце в Лізі чемпіонів після 33 зіграних тріумфальних раундів.

Ільдар Шаріпов, засновник і президент InstaForex, сказав: «На даний момент InstaForex - це не тільки брокер, а скоріше ІТ-компанія, яка інвестує значні кошти в технології та прагне регулярно пропонувати клієнтам нові інноваційні продукти. Загальновідомо, що ІТ також відіграють дуже важливу роль у футболі, тому ми шукаємо не лише провідну команду, а й любителів технологій у футболі, які ідеально відповідають нашій філософії бізнесу. З цих причин природним вибором було поєднання з такою командою, як Боруссія Дортмунд. Ми сподіваємось на співпрацю з клубом для подальшого розвитку наших відповідних брендів на ринках Азії та СНД ».

У виїзному матчі 33-го туру, що відбувся через три дні після фіналу Бундесліги, дортмундська "Борусія" перемогла "Майнц" з рахунком 3: 1. Це була 19-та перемога команди в цьому сезоні.

Чорно-жовті вражали всіх своєю ефектною командною роботою та блискучою технікою. За час поєдинку дортмундська "Боруссія" зробила 681 передачу, 13 разів прострілювала ворота і забила 4 голи.

Насправді відсоток володіння м'ячем Боруссії Дортмундом був удвічі більшим, ніж у суперника.

Instaforex

Протягом перших 45 хвилин гри команда забила два голи. На 23-й хвилині захисник Рафаель Геррейро відкрив рахунок для дортмундської "Боруссії".

На 43-й хвилині півзахисник Марко Реус продовжив переможну серію. Здавалося, результат матчу був наперед визначений, але Майнц не мав наміру здаватися так легко.

У другій половині поєдинку дортмундська "Боруссія" напружено захищалася. На 80-й хвилині Джуліан Брандт забив 3-й гол. Майнц відкрив рахунок завдяки штрафу в останню хвилину, але це не могло кинути тінь на перемогу чорно-жовтих.

InstaForex вітає команду з заслуженою перемогою та бажає чемпіонам ще більше славних перемог! У червні ми будемо спостерігати за футбольним клубом, який грає в Лізі чемпіонів.

Боруссія Дортмунд візьме участь у турнірі вже вп’яте поспіль. Ми впевнені, що команда святкуватиме ще чудові досягнення та сподівається на незабутні спортивні події в майбутньому.

Все відбувається з причини. З тих пір, як InstaForex став спонсор Боруссії Дортмунд команда не пропустила жодного турніру і рік за роком піднімала Кубок Німеччини.

Наш колишній партнер, Ліверпуль, виграв Кубок Ліги чемпіонів УЄФА після 4-річного спонсорського контракту з нашою компанією у 2014–2018 роках. Примітно, що Магнус Карлсен очолив світовий рейтинг ФІДЕ з початку нашої співпраці в 2011 році.

Про InstaForex

В даний час, InstaForex є одним з провідних брокерів на ринку Форекс. Кількість клієнтів компанії перевищує 7,000,000 XNUMX XNUMX людей у ​​всьому світі, а обсяг торгових операцій InstaForex щодня збільшується.

У цьому відношенні InstaForex багато займається забезпеченням безперебійної та регулярної роботи торгових серверів, що дозволяє розподіляти потік замовлень клієнтів між численними серверами, включаючи посередницькі центри обробки даних.

Історія профільного спонсорства брокера у всьому світі включає команду Прем'єр-ліги ФК Ліверпуль та команду формул Dragon Racing.

Щорічно з моменту запуску компанія InstaForex перемагала в нагородах, а саме: Найкращий брокер в Азії, Найкращий брокер у Східній Європі, Найкращий роздрібний брокер Forex, Найкращий брокер у СНД та багато інших.