Cloud9 2-0 Eternal Fire після повернення Overpass PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Cloud9 2-0 Eternal Fire після повернення Overpass

Cloud9 здобули свою другу перемогу в ESL Pro League після перемоги Вічний вогонь 2-0. Vladislav “нафані” Горшков і компанія пережили турецьку сторону, завоювавши Dust2 16-12, і зробили свій шлях до перемоги на Overpass, 16-11.

Абай “HObbit” Хасенов та Dmitry “ш1ро” Соколов були Cloud9Найвпливовіші гравці: казах втратив рейтинг 1.34 на Dust2, а російський снайпер — 1.79 на Overpass. Ісмаїлкан “XANTARES” Dörtkardeş сяяв яскраво для Вічний вогонь на обох картах і фінішував із найвищим рейтингом у серії 1.70, хоча його зусиль було недостатньо, щоб принести його команді перемогу.

sh1ro був силою, з якою треба було рахуватися на Overpass

Cloud9 вийшов із воріт розмахуючи на Dust2 as Хоббіт та Сергій “Ax1Le” Рихторов рано очолив табло, вивівши свою команду вперед з рахунком 6-2. Імпульс змінився після Вічний вогонь знайшли свій курс і почали перемагати своїх російських опонентів на кожному розі, зрештою досягнувши переваги 9-6 у перерві. КСАНТАРЕС та безкоштовно “woxic⁠” Екер пожвавився в другій частині тайму, коли пара отримала рейтинги 1.79 і 1.33 відповідно.

У другому періоді ситуація повністю змінилася Вічний вогонь не змогли розвинути свій успіх у першій половині та виграли лише три раунди до кінця карти. Cloud9Доблесть команди CT дозволила їм стильно завершити Dust2 і забрати додому перемогу з рахунком 16-12 Хоббіт25 вбивств і 1.34 рейтингу.

Вічний вогонь пролив першу кров на Overpass завдяки квадрокілу з Ahmet “⁠paz⁠” Karahoca і контролювали більшу частину першої половини, що дало їм перевагу 11-4 на перемикачі. КСАНТАРЕС був у власній лізі, оскільки турецький стрілець зібрав важливі початкові фраги та записав колосальні 23-7 KD із 172.9 ADR.

Дивлячись на недолік у сім раундів, Cloud9 показав ідеальний бічний результат CT і зрештою здобув перемогу з рахунком 16-11 на Overpass. Вічний вогоньДинамічний стиль гри та точність були ніде не знайдені у другому таймі, як навіть високий політ КСАНТАРЕС за останні 12 раундів вдалося зібрати лише сім фрагов. sh1ro значно підвищився для своєї команди та завершив з 31 вбивством на сервері та рейтингом 1.79.

Вічний вогонь мала перевагу після перерви на обох картах, але не змогла втримати лідерство, оскільки турецька суперкоманда не виграла в групі D. У них є можливість забезпечити свою першу перемогу в АПЛ проти команди, що бореться Злі генії у наступному матчі, який розпочнеться в п’ятницю о 16:00 .