ECSTATIC зафіксовано на IEM Rio Europe RMR PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

ECSTATIC зафіксовано на IEM Rio Europe RMR

ЕКСТАТИЧНИЙ, який нещодавно пройшов капітальний ремонт складу, забронювали своє місце в IEM Road to Rio Europe RMR після успішного проходження третього відкритого кваліфікаційного турніру, знищивши HEET 2-0 у вирішальному матчі за п’яте місце з результатами 16-10 і 16-11 на Overpass і Dust2 відповідно.

ЕКСТАТИЧНИЙ будуть раді, що цього разу зайняли своє місце на турнірі на Мальті, а майбутній четвертий і останній відбірковий матч стане кривавим. Команди № 4 і № 6 у світовому рейтингу, Астраліс та Movistar Riders, будуть найвідомішими іменами в цьому відбірковому турнірі, обидва боротимуться за одне з останніх шести місць RMR, які можна захопити.

Читати далі

Astralis, Movistar Riders вибули з IEM Road to Rio Europe Open Qualifier 3

Brzer очолив табло своєї сторони з рейтингом 1.40 на двох картах

ЕКСТАТИЧНИЙ довелося пробитися до вирішальної сетки, яка посідає п’яте місце після поразки 1-2 від Вічний вогонь вчора ввечері в чвертьфіналі. Ця серія була особливо важкою для датської сторони, з Маркус “⁠maNkz⁠” Кьєльдсен і компанія ледве виграли в подвійному овертаймі на початковій карті Vertigo, перш ніж турки завершили зворотний удар на Dust2 і Nuke.

ЕКСТАТИЧНИЙ стартував на Overpass у кваліфікаційному вирішальному матчі проти HEET, вискочивши на потужну лідируючу сторону 8-3 Т-подібної сторони, щоб розпочати роботу. Однак незабаром ця перевага почала зменшуватися, оскільки французи з’їли дефіцит і відстали лише на три раунди в обміні. Незважаючи на це, датський квінтет швидко повернувся до перемоги один раз у захисті, здобувши перемогу з рахунком 16-10 і вийшовши в серії з рахунком 1-0.

Команда maNkzЛінійка на чолі з Dust2 продовжувала нарощувати настрій на вибір свого суперника Dust10, подолавши раннє лідерство Франції з Т-стороннього боку, щоб опублікувати комфортну перевагу 5-XNUMX завдяки перемиканню. Другий тайм був набагато більш рівним, обидві команди обмінювалися по шість раундів кожна. Незважаючи на це, чималий дефіцит виявився занадто великим HEET подолати, і ЕКСТАТИЧНИЙ зрештою здобув перемогу з рахунком 16-11.

У п’ятницю, 26 серпня, розпочнеться фінальна відкрита кваліфікація Європейського відбіркового турніру. На цій події буде запропоновано шість місць, що залишилися, для участі у великому кваліфікаційному турнірі на Мальті, остаточно визначивши 32 команди, які змагатимуться за місце на майбутньому IEM. Майор Ріо.