ENCE виграли CCT North Europe Series 2 над HAVU PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

ENCE виграє CCT North Europe Series 2 над HAVU

ENCE здобули перемогу в CCT North Europe Series 2, забравши додому головний приз у розмірі 22,000 150 доларів США, а також 2 очок у таблиці лідерів регіонального рейтингу Champion of Champions Tour після перемоги 0-XNUMX над HAVU.

Читати далі

Оголошено чемпіона світу із загальним призовим фондом у 3.4 мільйона доларів у 2022–2024 роках

Марко “Snappi” Пфейффер і компанії було непросто у великому фіналі, їм потрібно було оговтатися після значних програшів у Ancient і Dust2, щоб отримати перемогу над фінською командою. На першій карті знадобився овертайм, а на другій — усі тридцять раундів ENCE щоб здобути перемогу, завершивши свій пробіг через етап із 16 команд.

Маден завершив серію з рейтингом 1.29

Можливість спокусливого великого фіналу між ENCE та Астраліс був вирваний на початку турніру, коли команда Данії була вибита HEET у чвертьфіналі, залишивши титул як ENCEдля взяття.

Початкові матчі для міжнародної композиції пройшли в основному, як і очікувалося, перемога 2-0 AGO призвело до перемоги в серії 2-1 Кінцева точка. GamerLegion перевірений ENCEобмеження з початковою картою виграють у серії та підштовхують їх до тридцяти раундів у другій, але Snappi і компанія здобула перемогу, щоб влаштувати великий фінал HAVU.

Фінальна битва почалася на Стародавньому, де HAVU підштовхнувся до ранньої переваги 5-0 раніше ENCE встав на дошку. шахта провів шлях на стороні Т, щоб дати своїй команді шанс на бій, програвши шість раундів до перерви, але HAVU отримав ще один проданий старт після обміну сторонами, щоб повести 12-6, а незабаром після цього 14-9. ENCE залишався стоїчно на захисті, проте заперечуючи HAVU шанс закрити карту в основному режимі та форсувати овертайм, перш ніж претендувати на перемогу.

HAVU одразу повернувся на місце водія на своєму виборі Dust2, розпочавши блискучий 10-1 на стороні T. ENCE нарешті знайшли свою опору та зуміли зупинити натиск фінської сторони, вигравши 14 з наступних 17 раундів, щоб отримати лідерство з рахунком 15-13, перш ніж відмовити HAVU повернення в останню секунду, закриваючи карту в 30 раунді.