Evil Geniuses перемогли Movistar Riders, щоб отримати другу перемогу в EPL PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

Злі генії перемогли Movistar Riders, щоб отримати другу перемогу в EPL

Злі генії здобули свою другу перемогу в ESL Pro League Season 16 після поразки Movistar Riders 2-0. Іспанська команда з усіх сил намагалася вплинути на Т-сторіну Overpass (9-16), перш ніж зникнути на своєму виборі Nuke (8-16). Збірна Північної Америки все ще може потрапити до трійки кращих у групі С, але їй знадобиться кілька результатів, щоб досягти результату протягом останніх двох днів гри.

Це четверта поспіль поразка для Олександр “Алекс” МасанетЧоловіки на цьому випуску EPL, які вже вибули з боротьби за плей-офф і тепер знаходяться в кінці групи D, маючи лише одну карту проти Рідина на їх ім'я. Останній матч для Movistar Riders побачить їх склад проти Вічний вогонь, інша команда в групі, яка має проблеми.

autimatic був зіркою шоу з рейтингом 1.60 у всій серії

Дія між Movistar Riders та Злі генії розпочався з вибору останнього на карті Overpass. Вінсент “Брезе” Кайонте розпочав матч 4k у пістолетному раунді, що дало північноамериканцям першу перевагу на стороні T. 24-річний гравець почав добре, але це було так Тімоті “автиматичний” Ta сяяти найбільше для Злі генії оскільки американський стрілець отримав рейтинг 1.52 протягом першої половини.

Movistar Riders повернулися з невигідної позиції 3-7 завдяки своїй здатності захистити бомбовий майданчик А, з Рауль “СмертьZz” Джордан Нієто добре працює навколо середньої області. До перерви іспанська команда врятувала рахунок 7-8.

Злі геніїПрорив відбувся на початку другого тайму AlexЧоловіки взяли другий пістолетний раунд, але не змогли розвинути цей успіх. Північноамериканські Deagles зупинили іспанців біля туалетної позиції, щоб розпочати період оборонного домінування для neaLaNчоловіки. Злі генії команда програла лише ще один раунд на шляху до перемоги з рахунком 16-9.

Справи тільки погіршилися для Movistar Riders коли вони намагалися вплинути на сторону Т Nuke. Злі генії були комфортні під час вибору карти своїх опонентів, і північноамериканська CT агресія спочатку творила чудеса, з neaLaNЧоловіки ведуть у рахунку 9-1. Перед тим, як вибувати, іспанська команда зуміла стабілізуватися та провести п’ять раундів поспіль, щоб скоротити дефіцит до 6-9.

Злі генії отримав другий пістолетний раунд завдяки вирішальному потрійному вбивству Брезе, розпочавши коротку серію, яка поставила північноамериканців на межу перемоги з рахунком 13-6. аутиматичний горів, а разом с Брезе та Джадан “⁠HexT⁠” Postma, привів свою команду до перемоги 16-8 і виграв серію.