fnatic виходить до плей-офф IEM Rio Major після перемоги над BIG PlatoBlockchain Data Intelligence. Вертикальний пошук. Ai.

fnatic виходять у плей-офф IEM Rio Major після перемоги над BIG

Fnatic оголосили про перемогу над BIG у групі 2-1 на IEM Rio Major Legends Stage, перемігши німецьку команду в серії з двох карт, щоб отримати місце на Jeunesse Arena, їхня перша поява в плей-оф на Major після ELEAGUE Boston 2018.

Міжнародна композиція продовжувала демонструвати свою майстерність на Overpass на початку серії, покаравши BIG за те, що залишили карту в пулі, незважаючи на те, що німецька сторона зрештою зробила рахунок дуже рівним. Імпульс перенесений на другу карту серії, Mirage, і Fnatic швидко здобули перемогу, щоб успішно перетворити своє повернення на мейджор на місце в груповій стадії.

BIG матиме останній шанс забезпечити собі місце в плей-офф у пулі 2-2, матч «зроби або помри» та останнє життя команди після того, як вони вже змарнували два шанси на кваліфікацію, впавши першими до FURIA а зараз Fnatic.

nicoodoz виявив послідовний вплив серії, опублікувавши рейтинг 1.29

Потрійне вбивство та зчеплення 1 на 1 Еліас “s1n⁠” глиняна пивний кухоль дозволено BIG зійти з правої ноги на естакаду, і подальше перетворення проти FnaticЕко додав до цього результату, щоб повести в рахунку 2-0. Німецька команда не втекла з перевагою, оскільки перший раунд зі зброєю закінчився Fnatic, і хоча відповідь надійшла в наступному раунді від BIG, імпульс у підсумку пішов на користь Вільям “мезії” МерріманЧоловіки, коли вони піднялися до переваги 6-3 за рахунок кількох кількох вбивств від Ніко “nicoodoz” Тамджіді. s1n та Йоханнес “tabseN” Wodarz допомогли своїй команді зберегти рахунок на рівні в останні моменти тайму, зробивши внесок у перемогу у двох раундах, але постійне підштовхування та ключові входи від Fnatic дозволив їм лідирувати з рахунком 9-6, прямуючи до стороннього обміну.

Вбивство квадроцикла з Dion “⁠FASHR⁠” Дерксен було недостатньо, щоб дати Fnatic перемога в другому пістолетному раунді, і BIG почав набирати обертів після перемоги в кількох ситуаціях останнього раунду, зрівнявши рахунок 10-10. мезії і компанія почала досягати успіху, коли їхня економіка стабілізувалася і зброя вийшла, агресія в роз’ємах і ванних кімнатах поєднувалася з зірковим мультифрагментом від FASHR щоб отримати їх матч-пойнт. Здавалося, що BIG міг змусити понаднормову роботу та відмовити Fnatic перемога в регламенті, коли розрив почав скорочуватися, Флоріан “SyrsoN⁠” Ріше зокрема відновлення пари раундів, але Fnatic скоротити коротку спробу повернення, лише соромлячись додаткових раундів, здобувши перемогу, 16-14.

FnaticШведський ветеран значно активізувався, щоб утримати команду в лідерах протягом більшої частини Mirage, чотирьох ранніх раундів від BIG пропонуючи мало розради як Фредді “КРИМЗ” Йоханссон знищив спроби німецької команди атакувати бомбові майданчики раунд за раундом. Незважаючи на те, що перший тайм був відносно одностороннім BIGранній початок, Fnatic постійно вимикається BIGМетодичні спроби отримати контроль над картою на шляху до переваги 10-5 у перерві.

BIG здавалося, вони збираються розпочати спробу повернення на стороні CT у другому таймі, оскільки вони вийшли на перше місце в перших обмінах у пістолетному раунді, але нікоодоз схопив ситуацію 1 на 2 на останній секунді, щоб утримати свою команду під контролем. Звідти, BIG не мав майже жодної можливості повернутися на карту, ледь не здобувши перемог у двох еко-раундах, лише щоб похитнутися на останній перешкоді, коли Fnatic закриті справи, 16-7.