G2 точна помста Vitality; отримати право на осінній фінал PlatoBlockchain Data Intelligence BLAST. Вертикальний пошук. Ai.

G2 точна помста Vitality; кваліфікуватися до осіннього фіналу BLAST

G2 пройшли до осіннього фіналу BLAST Premier Fall після того, як здобули перемогу в матчі-реванші проти Життєздатність в дужці останнього шансу, ледве відірвавшись від перемоги в серії, яка пройшла всю дистанцію та вимагала майже кожного окремого раунду в регламенті для вирішення.

HooXi зокрема продемонстрував набагато кращу індивідуальну форму після невдалих виступів на заході досі та особливо в попередній зустрічі команди з Життєздатність, з датським капітаном заявивши після цієї втрати що не було «виправдання [його] індивідуальному рівню» і що він буде прагнути піднятися в їхніх наступних матчах.

Ілля “m0NESY⁠” Осіпов також виділявся для команди в їхній перемозі, будучи незмінною зіркою, яка знаходила критичний вплив у деякі з найважливіших моментів гри, допомагаючи їм перемагати межі на Mirage разом Нікола “НіКо” Ковач та Джастін “jks” Дикун.

m0NESY був надзвичайною силою в серії, допомогвши G2 здобути перемогу

Vertigo було полем бою, де розпочався матч-реванш G2 були гарячі з воріт як Неманя «Мисливець-» Ковач та jks об’єдналися, щоб відновити ситуацію 2 на 5 після установки та виграти перший пістолетний раунд. Загублені стеки з Життєздатність побачив ще два раунди G2 до потрійного вбивства з Матьє “ZywOo” Herbaut отримав свою команду на дошку, с Лотан «Spinx» Гіладі підійти до нього, щоб допомогти Життєздатність піднятися до лідерства 6-4. Однак звідти все виникло G2, NiKo та jks зокрема посилення, оскільки їхня сторона виграла п’ять раундів поспіль і вийшла вперед у перерві.

ZywOoСильна форма продовжилася і в другому таймі, поступаючись Життєздатність шанс дати відсіч і повернути лідерство, завдяки потрійному вбивству та зчепленню 1 на 2 Еміль “Magisk” Риф. Щоб не залишитися позаду, G2 відповіли шістьма власними патронами, HooXi зокрема, відзначившись під час серії з парою раундів із кількома вбивствами, коли він зрівнявся з рештою своєї команди на шляху до матч-пойнту. Незважаючи на те Дан “apEX⁠” Мадесклердокладає всіх зусиль, щоб змусити понаднормово, Життєздатність закінчився тим, що його зупинили на останній перешкоді G2 взяли свій вибір на карті за межу, здобувши перемогу з рахунком 16-14, коли серія перейшла на Dust2.

Цього разу HooXi продемонстрував набагато кращий результат проти Vitality

Життєздатність відновилися на початку свого вибору карти, оговтавшись після програшу пістолетного раунду, вигравши форсбай і швидко перетворивши цей момент у потужну серію раундів. Кілька вигідних ситуацій для G2 зникли в пам’яті, оскільки вони залишилися дивитися на дефіцит 3-10, з m0NESY будучи тим, хто запропонував маленький маяк надії, оскільки допоміг виграти два останні раунди, щоб зменшити розрив, коли сторони помінялися.

Двоїнства від ZywOo заблокував бомбовий майданчик B, щоб зберегти Життєздатність під контролем, імпульс, який вони використали, щоб збільшити перевагу до 13-5. m0NESY та мисливець- об’єдналися, намагаючись повернути карту, повільно просуваючись до рівного рахунку, але Спінкс та Magisk активізувалися, щоб відмовити та надати своїй стороні два останні раунди, щоб змусити вирішальний гравець Mirage.

Там, G2 відскочив назад, спочатку знищуючи ЖиттєздатністьЗахист команди поведе в рахунку 7-1. Це вимагало величезних зусиль Життєздатність наприкінці тайму скоротити цей розрив, але їм це вдалося завдяки ZywOo, який врятував свою команду від низки ключових недоліків, програвши до перерви шість раундів. Перемога у пістолеті та економічний контроль, який прийшов з нею, навіть дозволили Життєздатність ненадовго повели в рахунку 11-10, але вони не змогли втекти з картою, оскільки NiKo та jks набрані раунди з кількома фрагментами для G2, що допомогло їм піднятися до матч-пойнту, перш ніж вони зуміли перемогти, 16-13, і отримати серію.